Рейтинг кращих детективних серіалів

Заплутані злочину, блискучі розслідування, захоплюючі погоні і неймовірні викриття надають детективним історіям особливу привабливість. Цікаві зарубіжні та російські детективні серіали із задоволенням дивляться глядачі самих різних професій і вікових груп. Головне, щоб продукт був якісно знятий і мав дійсно захоплюючий сюжет.

Наш рейтинг кращих детективних серіалів складено за відгуками аудиторії проекту Афіша Мейл і включає десять чудових багатосерійних детективів за останні 30 років.

Зміст:

 • Ми також підготували для вас:
 • 10. Вбивство
 • 9. Твін Пікс
 • 8. Пуаро
 • 7. Менталіст
 • 6. Детективне агентство "Місячне світло"
 • 5. Монк
 • 4. Коломбо
 • 3. Шерлок
 • 2. Суто англійські вбивства
 • 1. Комісар Рекс

Ми також підготували для вас:

Рейтинг найкращих серіалів для жінок

Кращі серіали про кохання

Рейтинг найкращих серіалів для чоловіків

Рейтинг серіалів в жанрі "Жахи" > Кращі серіали про супергероїв

Кращі комедійні серіали

10. Вбивство

Цей серіал - спільний продукт Данії, Швеції і Норвегії. Кожен з двох сезонів присвячений розслідуванню окремого злочину. Головною героїнею серіалу є жінка-детектив Сара Лунд, блискуче розкручує нитки, що ведуть до злочинців, який би високий ранг вони не займали.

9. Твін Пікс

Кращі детективні серіали з часом стають класикою.І знятий в 1990 році "Твін Пікс" - тому підтвердження. У вигаданому містечку у канадській межа під, здавалося б, рутинної картиною повсякденному мирному житті ховаються темні і неліцепріглядние факти. З 1 по 16 серію фільму знімав легендарний режисер Девід Лінч.

8. Пуаро

Це серіал за мотивами романів Агати Крісті примітний і тим, що знято на батьківщині письменниці в Великобританії, і блискучою грою актора Девіда Суше. Навіть ті, хто жодного разу не дивився всі 13 сезонів серіалу, уявляють собі Еркюля Пуаро таким, яким створив його Суше.

7. Менталіст

Невдалий екстрасенс і хороший психолог Патрік Джейн вміє як ніхто проникати в суть вчинків людей, вгадуючи затаєні мотиви і виводячи злочинців на чисту воду. Джейн працює незалежним консультантом для Каліфорнійського бюро розслідувань, сподіваючись натрапити на слід маніяка, який убив його сім'ю.

6. Детективне агентство "Місячне світло"

Стартувавши в 1985 році серіал дозволяє шанувальникам Брюса Вілліса побачити свого кумира з волоссям. Головні герої серіалу - господарі детективного агентства: колишня модель Медді і веселун і оптиміст Девід.

5. Монк

Едріан Монк - найоригінальніший серед геніальних сищиків. Він буквально напханий всілякими маніями, фобіями і неврозами. Наприклад, сищик боїться молока. У розслідуваннях Монку допомагає сестра-доглядальниця. Крізь всі 8 сезонів проходить розслідування вбивство дружини детектива.

4. Коломбо

Найстаріший серед детективних серіалів в рейтингу стартував в 1968 році. Неповторний Пітер Фальк дуже скоро став невіддільний від свого героя. Незграбний, неохайний і грубуватий Коломбо з вічної сигарою в зубах виявився неймовірно привабливим персонажем.

3. Шерлок

Британці знають толк в детективних історіях! Три з десяти детективних серіалів в списку зняті англійцями. Герої Конан Дойла перенесені в сучасність, вони використовують гаждети Apple і їздять на сучасних авто. Загалом, більш просунутих Холмса з Ватсоном ми ще не бачили.

За підсумками року, серіал увійшов з список кращих на сезон 2013-2014, докладніше ...

2. Суто англійські вбивства

Все найкривавіші злочини в цьому серіалі відбуваються на тлі ідеальних англійських газонів і парків. Головний герой детектив Барнебі допитує істинно британських леді та джентльменів, розбираючись в найзаплутаніших перипетіях кримінальної драми.

1. Комісар Рекс

Німецька вівчарка Рекс вірно служить в кримінально поліції Відня. Пригоди Рекса і його напарників розтягнулися на 15 сезонів, які пройшли на ТБ з 1994 по 2004 рік. Серіал був удостоєний декількох нагород в Австрії, Німеччині, Італії та Іспанії.