Рейтинг кращих денних стратегій Форекc

Денні стратегії торгівлі на Форекс мають цілий ряд переваг - позбавляють від необхідності цілий день невідривно спостерігати за динамікою курсів і ринковими індикаторами, дозволяють заробляти з невеликим розміром депозиту, є найменш стресовими для інвестора.

Такий підхід є консервативним, але незмінно прибутковим, при наявності належної уваги до макроекономічних факторів, що впливають на біржові тренди.

В сьогоднішній підбірці представлені кращі стратегії Форекс на денних графіках . У п'ятірку увійшли найприбутковіші торговельні системи.

Зміст:

  • 5. "Три свічки"
  • 4. "Лінивий трейдер"
  • 3. The7
  • 2. "Правитель"
  • 1. Price Action

5. "Три свічки"

Ідеальний варіант для початківців заснований на простому, але в той же час витонченому "свічковий" паттерне.

Суть стратегії "Три свічки" в тому, щоб визначити короткострокову зміну напрямку руху ціни, що дає можливість відкрити торговельну позицію в сторону імпульсу і таким чином отримати невеликий прибуток. Цією стратегією активно користуються деякі з кращих форекс радників. Про них ми писали раніше.

4. "Лінивий трейдер"

Природно, денні стратегії для Форекса, що увійшли до рейтингу, покликані максимально заощадити час перебування на біржі. "Лінивий трейдер" зажадає уваги інвестора максимум протягом 30 хвилин щотижня.

Відкриття угоди проводиться раз на тиждень по понеділках після закриття першої статті 4-годинний свічки, на самих кордонах якої і виставляються відкладені ордери.Закриття ордерів проводиться або в п'ятницю ввечері, або ж при досягненні прибутку.

3. The7

За статистикою, прибуток по даній стратегії в 3-5 разів перевищує збитки, що робить The7 однією з найбільш прибуткових торгових систем. Свого часу їй користувалися кращі трейдери Росії, рейтинг яких ми публікували раніше.

Так звана канальна торгова система заснована на встановленні змінних середніх - це EMA 5 (Low), а також EMA 5 (High). В результаті утворюється канал, за допомогою якого буде здійснюватися відбір угод.

2. "Правитель"

Відкриття всіх угод в торговельній системі проводиться раз день після закриття денної свічки. На графік обраної валютної пари встановлюють 2 ковзають середніх: SMA 10, а також SMA 200. Крім того на графік наносять горизонтальні рівні, на відскоку яких здійснюються входи в операції.

При цьому на підтримку розглядаються покупки, на опорі - продажу.

1. Price Action

Ця популярна торгова система - найкраща денна Форекс стратегія на сьогоднішній день . Стратегія спирається на аналіз поведінки ціни і не залежить від запізнілих індикаторів.

Такий підхід дозволяє проводити входи в операції не в середині або кінці тренда, як часто буває при індикаторної торгівлі, а в самому його початку, забезпечуючи максимальний прибуток.

В результаті, на аналіз поточного стану ринку у трейдера йде не більше 15 хвилин щодня.