Рейтинг кращих кредитних карт 2015 року

Кредитна карта стала атрибутом гаманців більше 60% працездатного населення Росії. Банки пропонують клієнтам різні бонусні програми, пільгові умови та інші переваги.

В сьогоднішній підбірці представлені кращі кредитні карти 2015 року за даними ресурсу credit-card. ru. У Топ увійшли найбільш популярні карти, які найчастіше вибирають реальні користувачі, залишаючи заявку на оформлення на інтернет-сайті.

Зміст:

  • 10. "MasterCard Standard", Сітібанк
  • 9. "Літо-карта Елемент", Літо Банк
  • 8. "Visa Classic", Соверен Банк > 7. "ALL Inclusive", Промсвязьбанк
  • 6. "Cash Back", Сітібанк
  • 5. "Запаска", СКБ-Банк
  • 4. "Kanobu", Тінькофф Банк
  • 3. "Citi Select ", Сітібанк
  • 2." Низький відсоток ", Банк Москви
  • 1." Тінькофф Платинум ", Тінькофф Банк
10. "MasterCard Standard", Сітібанк

Відкриває рейтинг кредитних карт 2015 року кредитка з технологією PayPass, що дозволяє безконтактну оплату покупок. Власнику доступний кредитний ліміт 300000 руб. з Грейс-періодом 50 днів.

9. "Літо-карта Елемент", Літо Банк

Власникам картки доступний ліміт до 100000 руб. з Грейс-періодом до 2 місяців. Для оформлення картки не потрібні довідки про доходи, відсоток по кредиту складе від 19, 9% річних.

8. "Visa Classic", Соверен Банк

Карта може використовуватися і як кредитна, і для накопичення власних коштів. На залишок нараховується відсоток. Кредитний ліміт до 300000 руб. з Грейс-періодом 50 днів.

7. "ALL Inclusive", Промсвязьбанк

В числі бонусів по карті - Cash Back за оплату товарів і послуг, а також участь в програмі PSBonus.Для тих, хто бажає використовувати карту для накопичення власних коштів, передбачений відсоток на залишок.

6. "Cash Back", Сітібанк

Карта оснащена технологією PayPass, власникам пропонується CashBack в розмірі 5% за оплату товарів картою. Кредитний ліміт до 300000 руб. з Грейс-періодом 50 днів.

5. "Запаска", СКБ-Банк

Заявка на кредитну карту буде розглянута протягом 5 хвилин. Кредитний ліміт 300000 руб. доступний під невисокий відсоток - 15%. Пільговий період - до 51 дня.

4. "Kanobu", Тінькофф Банк

Рішення по відкриттю кредитного ліміту приймається протягом 2-5 хвилин. Власнику доступні бонусні бали за покупки. Кредитний ліміт - до 700000 руб. з Грейс-періодом 55 днів.

3. "Citi Select", Сітібанк

Карта з технологією безконтактного платежу PayPass має пільговий період до 55 днів. Ліміт кредитування по "Citi Select" - до 300000 руб. За оплату товарів картою держателю нараховуються бонуси.

2. "Низький відсоток", Банк Москви

Карта передбачає участь в бонусної програмі, а саме - отримання CashBack в розмірі 5% за оплату товарів. Високий кредитний ліміт може становити до 750000 руб. з Грейс-періодом до 50 днів.

1. "Тінькофф Платинум", Тінькофф Банк

Найкраща кредитна карта 2016 року оформляється без відвідування банку, і такий сервіс від Тінькофф Банку отримує тільки найкращі відгуки. Кредитний ліміт до 300000 руб. можна використовувати протягом пільгового періоду терміном 55 днів без сплати відсотків. Карта оснащена магнітною смугою, чіпом, PayPass і 3D Secure.