Рейтинг кращих країн для риболовлі

Кожен рибалка повинен знати 10 найкращих країн для рибного лову. Якщо ви зібралися в подорож хоча-б по одній з цих країн, то вам обов'язково варто взяти з собою рибальські снасті, оскільки ви потрапили в одну з найкращих країн для риболовлі. Топ складений на підставі багаторічного досвіду рибалок і кількістю населення зайнятого риболовлею.

1. Краще Фінляндії, з її найчистішими в світі озерами , годі й шукати. У них водиться величезна кількість різних видів риби. Риболовля дозволена на всій території країни. Вам гарантований відмінний улов на одному з численних фінських озер або порогів. Прямо на узбережжі для рибалок побудовані затишні будиночки, тому рибу можна ловити в будь-який час. Будьте впевнені, така рибалка справить на вас незабутнє враження.


2. На другому місці - рідні російські річки і озера, моря і водосховища, ставки і затони! Вони просто кишать рибою. Сказати, де рибалка краще, важко. Але традиційно найбільш рибними вважаються річки Амур, Волга, Лена, річки Уралу, Балтійське море. Палкі прихильники риболовлі приїжджають в ці місця з усіх регіонів Росії в будь-яку погоду, але краще завжди мати при собі намети і тенти, щоб сховатися від негоди.


3. Норвегія, в якій загальна довжина берегової лінії становить 55 тисяч км, займає третє місце в рейтингу кращих країн для риболовлі . Дуже часто можна побачити рибалок не тільки на березі, а й на човнах посеред водойми.Норвегія багата тріскою, пікшею, Сайдою палтусом і іншими видами риб.


4. Гірська рибалка Киргизстану в своєму роді унікальна. Озера Сон-Куль і Іссик-Куль, Токтогульского і Нижньо-Алаарчінское водосховища, річки Кекемерон і Сусамир вважають ідеальними місцями для рибного промислу. Приємний бонус - велична краса гірських пейзажів.
5. Ісландія - світовий центр спортивної риболовлі. Сюди, з метою позмагатися в лові форелі, лосося і морської риби, прагнуть рибалки з усього світу.
6. Швеція - ще одна країна, в якій проводяться міжнародні змагання з ловлі лосося. Найбільш рибними вважаються озера Веттерн і Вянерн. Тільки ось рибалка в Швеції стоїть досить дорого.
7. Словаччина славиться великою кількістю рибних господарств, їх тут близько тисячі. Спеціально для любителів рибної ловлі вирощують форель і харіус. У річках Словаччини величезна кількість коропа, щуки, сома, судака, карася, ляща, плотви. Врахуйте, на території Словаччини для рибного лову необхідна ліцензія. Без неї ви можете ловити рибу, але не заберете її з собою.
8. Країни Середземномор'я славляться на весь світ своєю відмінною риболовлею. Місцеві жителі і туристи ловлять рибу прямо з пірсу звичайними телескопічними спінінгами або саморобними вудлищами.
9. Острови Таїланду, розташовані в Сіамській затоці і Андаманському морі запропонують вам саму екзотичну рибалку. Саме тут можна зловити величезного мьетконговского сома, вагою 50 кг і більше, арапайю і кетфіш.
10. Замикає топову десятку кращих для риболовлі країн Ізраїль, що славиться найшвидшою і захоплюючій риболовлею. Тільки в водоймах Ізраїлю водяться шпіц і длінноносік, які, то підходять близько до берега, то відходять далеко від узбережжя.Тому кожен день рибалка тут різна. Зазвичай, сезон починається ранньою весною, а закінчується в жовтні.