Рейтинг кращих комедійних серіалів

Для того, щоб відволіктися, розважитися і захопитися як не можна краще підходять легкі комедійні серіали. Щовечора нова серія принесе заряд хорошого настрою і дозволить розслабитися після напруженого трудового "будня".

Найцікавіші серед найкумедніших потрапили в наш сьогоднішній рейтинг кращих комедійних серіалів . Десятка складена за результатами голосування відвідувачів ресурсу Афіша Мейл.

Підсумковий рейтинг серіалів 2013-2014 роки ТУТ.

Зміст:

 • Ми також підготували для вас:
 • 10. Студія 30
 • 9. Комп'ютерники
 • 8. Епізоди
 • 7. Поганенька
 • 6. Хор
 • 5. Два з половиною людини
 • 4. Секс у великому місті
 • 3. Клініка
 • 2. Теорія великого вибуху
 • 1. Друзі

Ми також підготували для вас:

Рейтинг найкращих серіалів для жінок

Кращі серіали про кохання

Рейтинг найкращих серіалів для чоловіків

Рейтинг серіалів в жанрі "Жахи"

Кращі серіали про супергероїв

Рейтинг детективних серіалів

10. Студія 30

Замикає десятку, до якої увійшли найцікавіші комедійні серіали, історія створення вечірнього телешоу The Girlie Show. Напівбожевільний зірковий ведучий, бос-самодур і команда не дуже талановитих сценаристів змусять сміятися до сліз, а також дізнатися дещо цікаве про закулісся американського телебачення.

9. Комп'ютерники

Маленький IT-відділ у вигаданій британській корпорації складається з двох досить дивних сисадмінів і жінки-начальника, досить мало розуміє в комп'ютерах.На жаль, наповнений гумором серіал про офісні будні налічує всього 24 серії.

8. Епізоди

Кращі комедійні серіали, рейтинг яких ми сьогодні вивчаємо, зібрали кілька досить відомих голлівудських акторів. Один з них - Метт Леблан, який став відомим завдяки зйомкам у серіалі "Друзі". Актор грає практично самого себе - старіючу телезірку, докладає всіх зусиль для того, щоб довше залишитися на піку популярності.

7. Поганенька

І російські, і зарубіжні комедійні серіали дуже часто є римейками або пародіями. "Поганенька" - це американська "переробка" відомого колумбійського серіалу "Я, Бетті - поганенька". Сюжет досить простий - перед нами чергова, причому гумористична, версія історії про Попелюшку.

6. Хор

Цей серіал відомий також під назвою "Лузери". І дійсно, шкільний хоровий гурток, очолюваний викладачем іспанської мови, - збіговисько аутсайдерів і невдах. Однак поступово з третьосортного колективу хор перетворюється в модну і розкручену команду.

5. Два з половиною людини

Знаменитий Чарлі Шин в цьому серіалі грає п'яницю і бабія Чарлі. Другий "людина" за сюжетом - брат Чарлі Алан - невдаха і нахлібник. Ну а "половиною" став Ангус Джонс, який зіграв спочатку дитини, а потім і дурнуватого підлітка. Роль Чарлі принесла Чарлі Шину два "Золотих Глобуса".

4. Секс у великому місті

Комедійні серіали, список яких був сформований за результатами відгуків тисяч глядачів, є номінантами безлічі телевізійних премій. Але жоден з них не може зрівнятися за кількістю нагород з історією чотирьох блискучих подруг - Керрі, Міранди, Саманти і Шарлотти. Шість "Емм" і вісім "Золотих глобусів" підтверджують дійсно гідний рівень серіалу.

3. Клініка

Американська варіація "Інтернів" налічує 9 сезонів. Три головні герої перевертають з ніг на голову весь строгий уклад клініки "Святе серце", куди надходять в інтернатуру. Гумор в серіалі досить хльосткий, часом навіть сатиричний.

2. Теорія великого вибуху

Сумарний IQ двох головних героїв серіалу становить 360 балів. Однак в спілкуванні з протилежною статтю подібна геніальність хлопцям швидше заважає. Серіал вже налічує 6 сезонів, а на кінець вересня 2013 року заплановано старт сезону №7.

1. Друзі

Очолює рейтинг комедійних серіалів багатосерійна історія шести дуже різних і по-своєму симпатичних персонажів, яка підкорила серця мільйонів глядачів. Всі 10 сезонів "Друзів" транслювалися по ТБ протягом 10 довгих років - з 1994 по 2004 рік. Завдяки серіалу стали знаменитими Дженніфер Еністон, Меттью Перрі, Кортні Кокс і Метт Леблан.