Рейтинг кращих клубів Москви

Клуби обіцяють шанувальникам масу розваг самого різного роду. Поняття " найкрутіший клуб " у кожного своє. Хтось бажає потанцювати, хтось - послухати виступ улюбленого гурту, а хтось - поговорити з друзями в невимушеній обстановці. Саме тому розважальні заклади відрізняються за своїм "формату". Сьогодні ми представляємо кращі клуби 2012 року, які незмінно збирають самі похвальні відгуки москвичів і гостей столиці.

Зміст:

  • 10. "London"
  • 9. "Цукор"
  • 8. "Гараж"
  • 7. "Soho Rooms"
  • 6. " Arena Moscow "
  • 5." Rай "
  • 4." Б2 "
  • 3." Pacha Moscow "
  • 2." DISCOTEQUE "
  • 1." Жара "

10." London "

- нічний клуб Москви для шанувальників Club house. Дизайн клубу перегукується з інтер'єром космічного корабля. Більшість відвідувачів відзначають найвищу якість звуку та освітлення. На території клубу працює London Cafe.

9. "Цукор"

відкрився в 2004 році і сьогодні носить назву "Saxar Electro Boutique". В інтер'єрі клубу використані незвичайні поєднання скла, металу і цегляної кладки. Основний музичний напрямок - хаус.

8. "Гараж"

- один з найстаріших клубів Москви. За 11 років роботи заклад завоювало стійку популярність у шанувальників r'n'b. У клубі два танцполу, бар і літня веранда.

7. "Soho Rooms"

- це кращі англійські традиції в інтер'єрі і атмосфері. Танцпол розташований в оточенні антикварних предметів, старовинних камінів і меблів з цінних порід дерева. Основний музичний напрямок клубу - блюз.

6. "Arena Moscow"

працює з 2010 року. Клуб може похвалитися найбільшою клубної сценою в столиці. Музичні напрямки "Arena Moscow" - рок-н-рол, рок, електро, хард-рок, реггі, поп, r'n'b.

5. "Rай"

- це цілий клубний комплекс, що включає також концертний зал Елізіум і бар Heaven. Клуб відомий своїми шоу за участю акробатів та інших спортсменів. Основні музичні напрямки - хаус, прогресив, техно, транс, електро.

4. "Б2"

- демократичний заклад на значній площі в п'ять поверхів. Програма заходів включає живі виступи найрізноманітніших виконавців, а серед відвідувачів - представники всіх вікових груп і соціальних груп.

3. "Pacha Moscow"

- московське представництво міжнародної клубної мережі. Інтер'єр витриманий в стилі Pop Art 60-х років. Місткість клубу - близько 900 осіб. Основні музичні напрямки - хаус, електро, прогресив.

2. "DISCOTEQUE"

- новий нічний клуб, що володіє унікальним танцполом з 30-метрової барною стійкою і значною сценою. У клубі встановлено єдиний в Росії комплект звукового обладнання Funktion One.

1. "Жара"

- кращий нічний клуб Москви для любителів галасливого веселощів у великій компанії. Клуб може одночасно прийняти до 2 тисяч осіб. Основне танцювальний напрямок цього закладу - hip-hop і r'n'b.