Рейтинг кращих клінік Ізраїлю

Сотні тисяч медичних туристів приїжджають до Ізраїлю, щоб виконати процедури пластичної та косметичної хірургії, зробити ЕКО і вилікуватися від різних захворювань. Ми склали топ-10 кращих клінік Ізраїлю . У список увійшли і державні і приватні клініки.

Ранжування засноване на популярності клініки, різноманітності спеціалізацій, професіоналізмі персоналу та відгуках клієнтів, залишених на офіційних сайтах клінік.

Чому пацієнти воліють ізраїльські клініки:

 1. В них працює висококваліфікований і ввічливий медичний персонал.
 2. Медичні центри Ізраїлю, як державні, так і приватні, мають найсучасніше обладнання.
 3. Лікування в ізраїльських клініках є доступним за ціною.
 4. Лікарі в багатьох клініках говорять по-російськи.

Зміст:

 • 10. "Бейлінсон", Тель-Авів
 • 9. "Герцлія", Герцлія
 • 8. "Кармель", Хайфа
 • 7. "Рамбам", Хайфа > 6. "Рамат - Авів", Яффо
 • 5. "Шнайдер", Петах-Тіква
 • 4. "Шиба", Тель-а-Шомер
 • 3. "Ассута", Тель-Авів > 2. "Іхілов", Тель-Авів
 • 1. "Хадасса", Єрусалим
 • 10. "Бейлінсон", Тель-Авів
 • // rabin-medical. org. il /

Відкриває рейтинг державна клініка, яка входить до складу медичного центру "Рабін", знаходиться на передньому фланзі системи охорони здоров'я Ізраїлю. Вона пропонує відмінне медичне обслуговування в області нейрохірургії, загальній хірургії, кардіо-судинної хірургії, і онкології.В "Бейлінсон" також знаходиться найбільший відділ трансплантації в Ізраїлі.

9. "Герцлія", Герцлія

// www. hmc-israel. org. il /

В цей приватний медичний центр звертаються не тільки ізраїльтяни, а й працівники іноземних консульств і посольств, що говорить про виключно високих стандартах обслуговування і професіоналізму лікарів.

"Герцлія" пропонує послуги по загальній і судинної хірургії, нейрохірургії та кардіології, торакальної ортопедії, проктології, гінекології, урології, онкології, гастроентерології, педіатрії та офтальмології.

8. "Кармель", Хайфа

// www. carmelmc. com /

Основні напрямки роботи цієї приватної клініки - офтальмологія, гінекологія, онкологія, ортопедія, загальна хірургія, кардіологія і нейрохірургія. В "Кармель" звертається багато сімейних пар, які бажають зробити ЕКО.

7. "Рамбам", Хайфа

// www. rambam-health. org. il /

Державний багатопрофільний науковий центр з міжнародним відділенням для зарубіжних пацієнтів. У ньому проводяться особливо складні хірургічні маніпуляції з використанням "Робота да Вінчі", максимально щадні операції на хребті, а також унікальні мікрохірургічні процедури для лікування найменших пацієнтів.

6. "Рамат - Авів", Яффо

// rus. mcra. co. il /

Одне з найбільших приватних медичних установ Ізраїлю. Пропонує послуги з діагностики та лікування онкологічних, урологічних, офтальмологічних і ряду інших медичних проблем. У клініці є відділення ЕКО.

5. "Шнайдер", Петах-Тіква

// www. schneider-hospital. ru /

На питання "в якій клініці Ізраїлю краще пройти обстеження дитині?" однозначну відповідь буде - в "Шнайдер". Це єдиний в рейтингу високоспеціалізований педіатричний центр на всьому Близькому Сході.Тут лікуються і проходять реабілітацію маленькі пацієнти, які страждають на онкологічні захворювання, епілепсію, із захворюваннями серця і судин і іншими недугами.

4. "Шиба", Тель-а-Шомер

// www. sheba-hospital. org. il /

Державна лікарня, в якій є дитяче відділення Сафра, клініка для реабілітації, а так же пропонуються послуги, пов'язані з геріатрії та психіатрією. Щорічно в "Шибу" звертаються понад мільйон хворих.

3. "Ассута", Тель-Авів

// ru. assuta. co. il /

Відома як найбільша і передова приватна клініка на Близькому Сході. Лікарі установи виконують інноваційні хірургічні операції і діагностичні процедури у всіх областях медицини, в тому числі кардіології, онкології, гінекології, урології та ін.

2. "Іхілов", Тель-Авів

// ichilov. net /

Державна клініка входить до складу медцентру імені Сураські, другого за величиною в країні. У ній є більше 150 поліклінічних відділень, в тому числі дитяче, кардіологічне, нейрохірургічне, ортопедичне і неврологічне.

1. "Хадасса", Єрусалим

// www. hadassah. ru /

Очолює рейтинг клінік Ізраїлю державна лікарня, в якій лікуються і ізраїльтяни, і приїжджі з країн колишнього СРСР. Пропонує послуги за 18 напрямами, в тому числі онкології, нефрології, офтальмології, урології, естетичній медицині і косметології і операціях на серці. Також в "Хадасса" можна зробити унікальну безопераційну процедуру по перев'язці маткових труб. Персонал лікарні володіє російською мовою.