Рейтинг кращих мультфільмів 2012 року

Сучасні мультфільми із задоволенням дивляться і діти, і дорослі. Комп'ютерна графіка, спецефекти і іскрометний гумор властиві більшості мультиплікаційних новинок 2012 року. В озвучуванні більшості анімаційних картин брали участь імениті актори, які пишаються своєю участю в таких проектах не менше, ніж реальними ролями в касових фільмах.

В нашому сьогоднішньому рейтингу зібрані кращі мультфільми 2012 року . Одні призначені виключно для юного глядача, інші розраховані на більш широку аудиторію. Як би там не було, ці мультики збирають в кінотеатрах повні зали і отримують самі позитивні відгуки глядачів.

Читайте актуальний рейтинг мультфільмів 2013 року.

Зміст:

  • 8. Воруши ластами 2
  • 7. Паранорман
  • 6. Лоракс (The Lorax)
  • 5. Тарбозавр 3D (Jeombaki: Hanbandoeui Gongryong 3D)
  • 4. Хоробра серцем (Brave)
  • 3. Мадагаскар 3
  • 2. Джунглі: У пошуках Марсупіламі (Sur la piste du Marsupilami)
  • 1. Король Лев 3D (The Lion King)

8. Воруши ластами 2

Перша частина мультфільму вийшла в 2010 році. Продовження, що вийшло на великий екран в серпні 2012 року, розповідає про нові пригоди морських черепах. Жарти для дорослих у фільмі відсутні, а сюжет зрозуміє навіть самий маленький глядач.

7. Паранорман

За місяць показів мультфільм зібрав уже 43 мільйони доларів, що є прекрасним результатом. Сюжет фільму - історія в жанрі фентезі про привидів, зомбі і іншої містики.Головний герой - хлопчик, який може бачити привидів, рятує рідне місто від повстання зомбі. Дітям рекомендується дивитися цей фільм виключно в присутності батьків.

6. Лоракс (The Lorax)

Один з найприбутковіших мульт-проектів в нашому Топ-8. Збори "Лоракса" склали 338 мільйонів доларів за 6 місяців прокату. До речі, головного героя - Лоракса в російській, німецькій і іспанській версіях озвучує чудовий Денні ДеВіто. Сюжет мультфільму розгортається в пластиковому світі недалекого майбутнього. Хлопчик Тед шукає останнє живе дерево, яке так хоче побачити улюблена дівчина.

5. Тарбозавр 3D (Jeombaki: Hanbandoeui Gongryong 3D)

Кращий південнокорейський мультфільм 2012 року розповідає про життя динозаврів. Місцями мультиплікатори досить прямолінійно розповідають про жорстокості навколишнього світу. Дивитися фільм дітям бажано в присутності батьків. Протягом усієї дії мультфільму звучить красивий саундтрек.

4. Хоробра серцем (Brave)

Дія цього пригодницького фентезі розгортається в Шотландії. Сюжет оповідає про майстерною лучниці - принцесі Меріді, яка вступає в сутичку з могутнім чарами і найстрашнішим чудовиськом полонини. В озвучуванні російськомовної версії мультфільму брали участь Ліза Арзамасова, Тетяна Вєдєнєєва і навіть Михайло Шуфутинський.

3. Мадагаскар 3

Дія третьої частини одного з кращих мультсеріалів сучасності розгортається в Європі. Забавні і улюблені всіма Алекс, Глорія, Мелман, Марті і компанія веселих пінгвінів спробують свої сили на цирковій арені. Російську озвучку робили Костянтин Хабенський, Маша Малиновська, Олександр Цекало, а також Оскар Кучера.

2. Джунглі: У пошуках Марсупіламі (Sur la piste du Marsupilami)

Спільний франко-бельгійський проект - це пригодницька комедія, дія якої розгортається в загадковій країні Паломбо. А Марсупіламі - найзагадковіше тварина на Землі, яке належить врятувати від браконьєрів, вчених і навіть військових. Родзинка мультфільму - присутність в кадрі звичайних акторів разом з анімаційними героями.

1. Король Лев 3D (The Lion King)

Сучасна версія одного з кращих диснеївських мультфільмів пропонує поспостерігати за пригодами левеняти Сімби в форматі 3D. Сюжет не зазнав ніяких змін з 1974 року. Нову версію "Короля лева" з величезним задоволенням дивляться і діти, і дорослі, які 18 років тому ще були дітьми і з завмиранням серця дивилися двомірний фільм.