Рейтинг найкращих фотоапаратів топ-10

Сьогодні фотоапарат - невід'ємна частина життя дуже багатьох. Дійсно, він робить наше життя цікавішим і легше, з ним ми можемо зафіксувати всі найяскравіші моменти. Однак при сьогоднішньому розмаїтті ринку техніки дуже складно розібратися з сучасними новинками, вибравши при цьому оптимальне поєднання ціни та якості, що особливо важливо для початківців професіоналів. Для допомоги у виборі і створюються рейтинги кращих фотоапаратів.

10. Canon EOS 7D body

Фотоапарат відповідає всім професійним вимогам за ціною близько 1600 $. Дозвіл 18 мегапікселів, функція безперервної зйомки, інтелектуальний видошукач, економія часу при зйомці, все це роблять фотоапарат привабливим для професіоналів і любителів. З'являється нова система виміру, яка дозволяє виробляти завмер кольоровості і яскравості в 63 зонах.

9. Canon EOS 550D body

Абсолютно нова система очищення матриці, яка одночасно усуває вже з'явилася пил, відштовхує і запобігає її появі. Заміряти експозицію по 63 зонам дозволяють нові двошарові датчики, частота - 30 кадрів в секунду, до того ж поліпшена система придушення шумів, і все це при досить низькій ціні: від 600 до 1000 $.

8. Canon EOS 60D kit

У монітора досить високий дозвіл - 1040000 точок, при цьому він обертається в двох площинах. До того ж у цій моделі дуже зручне меню -в нього можна помістити необхідні функції, а також детальна інформація про зарядку акумулятора - кількість кадрів, що залишилися, ступінь розряду.Під час відеозйомки можна встановити рівень звуку, а також з'являється зовсім нова функція - датчик орієнтації в просторі. Все це задоволення коштує від 1100 до 2000.

7. Nikon D90 body

Камера миттєво реагує на ваші команди: включається близько 0, 15 секунди, спуск затвора за 65 мілісекунд. Покращений автофокус забезпечує точний і швидкий фокус, при цьому дозволяє коригувати композицію після фокусування. Дуже зручно те, що при застосуванні фотоефектів вихідний знімок залишається без змін, а змінюються автоматично створені копії. Вартість коливається від 700 до 1100 $.

6. Nikon D5100 kit

Установки дозволяють збільшити чутливість до 25 600 одиниць, а так само подвійна система очищення матриці дозволяють домогтися максимальної якості. Екран робить роботу з камерою більш продуктивної і зручною, при цьому дозвіл монітора складає 921 000 пікселів. При цьому радує ціна, яка може варіюватися від 900 до 1200 $.

5. Canon EOS 550D kit

Присутні такі ж прекрасні системи очищення матриці, виміру експозиції, присутні у всіх EOS. 14-бітна обробка зображень забезпечують більш плавну градацію і природність кольорів. При цьому Canon продовжують свою традицію переносити технології з професійних лінійок в менш дорогі моделі. Наприклад, в 550D kit з'явилася можливість налаштовувати межа чутливості ISO, що дозволить відстежувати рівень шуму. Коштує така модель від 800 до 1200 $.

4. Nikon D3100 kit

Камера абсолютно проста у використанні, проте при цьому забезпечує якісні знімки, при цьому функція довідки допомагає правильно зорієнтуватися в режимах, підібравши потрібний під будь-яку ситуацію. Удосконалена функція D-відео піднімає на новий рівень зйомки вночі, а невелика вага камери дозволяє брати її з собою в будь-яких умовах і полегшує процес зйомки.Зручний момент меню: при зверненні до нього, першим виводиться пункт, який відкривався останнім. Вартість такої моделі варіюється від 600 до 900 $.

3. Nikon Coolpix L120

Простіше вже нікуди. Для всіх основних функцій призначені окремі кнопки, до того ж з'являється зовсім нова система інтелектуального портрета: камера робить знімок, коли вибраний людина посміхається. 21-кратний зум-об'єктив, а також 4 різних функції дозволяють домогтися максимальної чіткості зображень. До того ж, вражає надзвичайно низька для дзеркальних камер ціна: від 250 до 350 $.

2. Canon EOS 60D body

Зручний дисплей з налаштованим кутом нахилу, художні фільтри, повний вибір рівня управління: або довірити вибір налаштувань камері, або повністю взяти управління в свої руки, роблять роботу з камерою максимально продуктивною. До того ж ця модель має максимумом необхідних функцій для зйомки дрібних деталей і в умовах слабкого освітлення. В "меню" можна помістити найнеобхідніші і часто використовувані розділи. Ціна коливається від 1000 до 1500 $.

  1. Canon EOS 5D Mark II body

Лідер рейтингу найкращих фотоапаратів. Легка, зручна у використанні, захищена від різних зовнішніх впливів камера, яка втілила в собі кращі функції Canon. Нововведенням моделі є CMOS-датчик, який дозволяє робити якісні знімки в практично повній темряві. Також була вдосконалена функція меню, в якому з'явився екран оперативного управління, що виводить найбільш часто використовувані настройки. До того ж в цій моделі з'явилася автокорректіровка периферійного освітлення а також система очищення матриці. Коштує ця модель в межах 2200-4000 $.