Рейтинг кращих букмекерських контор російського ринку

Завдання рейтингів букмекерських контор - запропонувати гравцеві можливість співпрацювати з найбільш надійними і найкраще йому відповідними конторами. При складанні рейтингової таблиці враховуються такі особливості бірж як їх історія, фінансові звіти, відгуки клієнтів і якість послуг, що надаються, навіть робота серверів букмекерських контор. Скориставшись рейтингом російських букмекерських контор, гравці зможуть робити ставки, не ризикуючи потрапити шахраям.

На 10 місці рейтингової таблиці знаходиться Sportingbet. Його клієнтами є представники з 26 країн. Кількість гравців контори досягає 2 мільйони людей.

9 місце займає Party Bets, букмекерська контора, з 2011 року входить до групи компаній Bwin. Ця компанія з'явилася в результаті придбання батьківською компанією Party Poker букмекерської контори Gamebookers. Гравці мають можливість при бажанні відкривати рахунки і в Party Bets, і в Gamebookers.

8 місце займає Pari Match, букмекерська контора з України. Рік її заснування -1996. Вона вважається однією з перших компаній такого роду, що виникли після розпаду СРСР. Кількість зареєстрованих на сайті гравців досягає 100 тис.

На 7 місці - Offsidebet, контора, яка почала свою роботу в 1997 р з наземної букмекерської контори з пунктами прийому в таких країнах як Росія, Україна, Білорусія і Молдова. У 2008 році компанія вийшла в Інтернет.

На 6 місці - Leonbets, досить молода в світі букмекерських ставок контора. Вона існує з 2007 р Цільовою аудиторією компанії є росіяни і представники країн СНД.

На 5 місці рейтингу - контора Gamebookers , роком заснування вважається 1998 місце підстави - Антигуа і Барбуда. Пізніше її придбала компанія Party Poker. Контора Gamebookers - частина групи компаній Bwin Party, що дозволяє робити ставки гравцям в Gamebookers і Party Bets.

4 місце рейтингу займає австрійська контора Bet-at-Home. Її представництва розташовані в таких країнах як Німеччина, Австрія та Мальта. Кількість зареєстрованих гравців - 2 млн. Чоловік. Бонусна програма пропонує перший депозит в розмірі до 50 євро для жителів СНД, які не проживають в таких країнах як. Росія, Україна, Білорусія.

3 місце - за англійської букмекерською конторою Ladbrokes. Вона існує з 1886 р Контора відома як найбільша наземна букмекерська біржа, що має 2700 пунктів прийому ставок в таких країнах як Великобританія, Ірландія, Іспанія і Бельгія. Загальна кількість граючих становить 800 тис. Осіб. Росіяни при реєстрації отримують бонус у 30 євро.

2 місце у англійської контори Betfair. Гравцями біржі є 3 млн. Користувачів. Компанія пишається 60 нагородами, серед них - Нагороди Королеви за 2003 і 2008 рр. в номінації "інновацій" і "міжнародна торгівля". Гравці мають можливість робити ставки не проти контори, а один проти одного. Сума і кількість ставок не обмежуються. Новачки отримують бонус у розмірі 20 євро при реєстрації. Біржа пропонує повернення комісії (до 1000 євро) в перший місяць ставок.
1 місце по праву займає англійська букмекерська контора William Hill.

Вона вважається найстарішою біржею.Офіси компанії розміщені в таких країнах як Великобританія та ін. Країнах. Число наземних пунктів прийому ставок - 2300 в Великобританії. Інтернет користувачів 300 тис. Чоловік. Росіяни, реєструючись, отримують бонус у 10 євро. Зручно те, що контора здійснює прийом шляхом різних методів поповнення, популярні російські платіжні системи в їх числі.