Рейтинг кращих букмекерів Росії 2015

Попередники сучасних букмекерських контор досягли розквіту ще в епоху Стародавнього Риму. З тієї пори століттями люди захоплено роблять ставки на скачках, турнірах, спортивних змаганнях.

Однак гарантовано отримати свій виграш можна тільки, співпрацюючи з солідною компанією, оперативно сплачує виграші. Саме такі включені в наш сьогоднішній рейтинг букмекерів . У список ми відібрали тільки найкращі букмекерські контори світу, представлені в Росії за станом на 2015 рік. Огляд букмекерів складений на основі численних онлайн відгуків на інтернет сайтах.

Зміст:

  • 10. Pinnaclesports
  • 9. Marathonsportsbook
  • 8. Liga Stavok
  • 7. Leonbets
  • 6. Betfair
  • 5. Titanbet
  • 4. Pari Match
  • 3. Winlinebet
  • 2. Sbobet
  • 1. William Hill

10. Pinnaclesports

Контора була зареєстрована в 1998 році на Кюрасао. Букмекер орієнтований на прийом ставок тільки до початку гри. Тому в процесі гри вони доступні для дуже обмеженого кола спортивних подій.

9. Marathonsportsbook

Контора була заснована в 1997 році з представництвами в Росії і Україні. У Marathonsportsbook більше 50 наземних пунктів, а також ліцензія на прийом спортивних ставок в Інтернеті.

8. Liga Stavok

Російська букмекерська контора заснована в 2007 році. Під брендом Liga Stavok діє як наземна, так і онлайн-букмекер.

7. Leonbets

Молода букмекерська контора зареєстрована в Белізі. Орієнтований сервіс на росіян і жителів СНД. З 2014 року є додаток для iOS.

6. Betfair

Заснована в Британії в 2000 році. Крім прийому ставок на сайті Betfair є онлайн-казино і покер-рум. На Betfair зареєстровано понад 3 млн. Гравців. Майданчик є популярним ресурсом для укладення їх так полюбляють британцями парі. Традиційні букмекерські послуги Betfair надає з 2013 року.

5. Titanbet

Засновником є ​​ізраїльський розробник ПЗ Playtech. Поповнювати рахунок і виводити виграш можна за допомогою безлічі платіжних систем, в тому числі і популярних в Росії.

4. Pari Match

На пострадянському просторі ця контора стала одним з першопрохідців. У країнах СНД працює понад 4 сотні пунктів прийому ставок. На сайті Pari Match зареєстровано понад 100 тисяч активних гравців.

3. Winlinebet

Заснована в Москві в 2009 році. Winlinebet орієнтована на російський ринок, а отже працює з популярними платіжними системами, пропонуючи безліч способів введення і виведення коштів. Новим гравцям пропонує бонус до 5000 рублів.

2. Sbobet

Ця букмекерська контора - визнаний лідер серед азіатських шанувальників ставок на спорт. Щотижня Sbobet приймає ставки більш ніж на тисячу спортивних подій. Контора гарантує миттєве підтвердження виграшу і швидку виплату.

1. William Hill

Лідер рейтингу букмекерських контор - це компанія, заснована в 1934 році. Знаменита британська контора пропонує росіянам бонус в сумі 10 євро за реєстрацію, а також ставки на Євробачення 2015. Тільки у Великобританії у William Hill 2 400 пунктів прийому ставок.