Рейтинг кращих біатлоністів Росії

Завершено змагання з біатлону в рамках чемпіонату Європи у Словаччині та сьомого етапу Кубка світу.

Союз біатлоністів Росії підбив підсумки і представив лідерів російської збірної за кількістю очок, як серед маститих спортсменів, так і серед юніорів.

Сьогодні ми пропонуємо Вашій увазі десятку кращих біатлоністів країни.

10. Ольга Подчуфарова (187 очок) не стала кращою серед юніорів, скоріш за все, через травми, отриманої в результаті падіння за 400 метрів до фінішу. Четверте місце не призвело дівчину в розпач - вона сподівається на серйозний реванш за підсумками світової першості.

9. Ольга Галич з хорошим перевагою очолює рейтинг російських юніорок (254, 5 очка). У скарбничці юної спортсменки є титул Чемпіонки Росії 2011 року в суперпасьюте.

8. Максим Цвєтков (262 очка) приніс в скарбничку юніорської збірної бронзову медаль Евробіатлона-2012, відставши від лідера юніорської гонки на 34 секунди

7. Олександр Логінов (313 очок) - срібний призер чемпіонату серед юніорів. Незважаючи на блискучий виступ, поступився норвежцю Ветли Крістіансеном, який зумів перемогти з секундним перевагою.

6. Світлана Слєпцова (1036 очок) займає третє місце в жіночій збірній з біатлону і 15-е в загальному заліку Кубка світу.

5. Євген Гараничев (1 092 очка) починав спортивну кар'єру в якості лижного гонщика і тільки в 2008 році перейшов в біатлон. Успіх цього переходу очевидний - 2 лютого Євген в Холменколлені завоював в спринті перше золото у своїй кар'єрі.

4. Андрій Маковеїв (тисячі сто вісімдесят шість очка) змушений був пропустити дві з трьох гонок, що неминуче позначилося на рейтингу цього дуже сильного і перспективного спортсмена. Сьогодні Андрій - дев'ятий в загальному заліку Кубка світу серед чоловіків.

3. Ольга Вілухіна (тисячі двісті сорок сім очок) є володарем трьох медалей на поточних змаганнях в рамках Кубка світу.

2. Євген Устюгов (+1282 очка) - лідер чоловічої збірної за кількістю очок і п'ятий у загальному заліку Кубка світу. З початку року Євген приніс збірній дві медалі на четвертому етапі Кубка світу: срібло в естафеті і бронзу - в спринті.

1. Ольга Зайцева (1529 очок) - досвідчена спортсменка в складі російської жіночої збірної. Дворазова олімпійська чемпіонка з початку 2012 року принесла в скарбничку збірної 5 медалей, в тому числі дві золоті. У загальному заліку Ольга займає четверте місце серед жінок.

Дев'ятий заключний етап кубка світу завершиться в російському Ханти-Мансійську 18 березня цього року - будемо чекати від наших біатлоністів нових перемог.