Рейтинг кондиціонерів в квартиру 2016 з надійності

В умовах глобального потепління кондиціонер з розряду "розкіш" переходить в "необхідність". У виборі конкретної моделі вам допоможе рейтинг кондиціонерів в квартиру 2016 року по надійності , складений за відгуками користувачів "Яндекс. Маркета".

Зміст:

 • Кращі кондиціонери для квартири 2016 року
  • 10. Aeronik ASO / ASI-07HP1
  • 9. Airwell HHF 007 RC
  • 8. Panasonic CS-HE18QKD / CU-HE18QKD
  • 7. GREEN GRI / GRO-09HS1
  • 6. Panasonic CS-HE7QKD / CU-HE7QKD
  • 5. Panasonic CS-E12RKDW / CU-E12RKD
  • 4. Panasonic CS-E7RKDW / CU-E7RKD
  • 3. Panasonic CS-E9RKDW / CU-E9RKD
  • 2. Mitsubishi Electric MSZ-SF25VE / MUZ-SF25VE
  • 1. Daikin FTXB20C / RXB20C

Кращі кондиціонери для квартири 2016 року

10. Aeronik ASO / ASI-07HP1

Середня ціна: 16 000 рублів.

Відкриває топ-10 кондиціонерів витривала модель китайських виробників, яка може довго і продуктивно працювати при великих перепадах температури: якщо за вікном буде більш ніж 40 градусів тепла, то в кімнаті - від сили 20. Є фільтр очищення повітря, вірніше, мультіфільтр , що складається з шести окремих фільтрів, а також функція сушки.

9. Airwell HHF 007 RC

Середня ціна: 16 000 рублів.

Доступна ціна, якість хороша, охолоджує швидко, а також оснащений шторкою, яка регулює напрямок потоку. У комплектацію входить дистанційний пульт. Єдиний мінус - короткий провід.

8. Panasonic CS-HE18QKD / CU-HE18QKD

Середня ціна: 97 000 рублів.

Повітря ця модель подає вгору, так що здається, що температура в квартирі змінюється сама собою.Є режим для контролю вологості, тихий режим, фільтр від біо забруднень і пилу і безліч інших параметрів. Технологія Econavi дозволить використовувати кондиціонер максимально економічно. До кондиціонеру йде в комплекті пульт дистанційного керування.

7. GREEN GRI / GRO-09HS1

Середня ціна: 14 000 рублів.

Найдешевша позиція в рейтингу, але "дешевий" не завжди є синонімом "поганий". Кондиціонер справно охолоджує, є можливість вибору з декількох режимів і функція збереження налаштувань.

6. Panasonic CS-HE7QKD / CU-HE7QKD

Середня ціна: 56 000 рублів.

Стильний дизайн з сріблястою смужкою чергового вироби фірми Panasonic не буде виглядати чужеродно ні в одній квартирі. Є режим супер швидкого охолодження, тихий режим, іонізатор, регулювання вологості і очищення повітря; мало того, за допомогою датчиків кондиціонер визначає, де саме в кімнаті знаходяться люди, і направляє в їх сторону повітряні потоки. Єдиний мінус - кондиціонер поставляється тільки в білому кольорі.

5. Panasonic CS-E12RKDW / CU-E12RKD

Середня ціна: 59 000 рублів.

Дуже тихий, економний побутовий кондиціонер швидко досягає необхідної температури повітря в кімнаті і тримає її, скільки буде потрібно. Є фільтр тонкого очищення, що дозволить дихати чистим повітрям без пилу.

4. Panasonic CS-E7RKDW / CU-E7RKD

Середня ціна: 49 000 рублів.

Зручна функція включення / виключення пристрою за таймером. Дуже швидко охолодить / нагріє повітря в кімнаті, при цьому повністю виключається наявність "мертвих" зон у самої підлоги або стелі. Можливе регулювання швидкості обертання вентилятора і напряму повітря. Фільтр тонкого очищення можна дістати і промити під струменем води.

3. Panasonic CS-E9RKDW / CU-E9RKD

Середня ціна 51 300 рублів.

Моделі виробництва Panasonic стабільно входять в найкращі кондиціонери. За допомогою пульта можна управляти положенням жалюзі як вертикально, так і горизонтально, а дві вертикальні шторки дозволять направити потік саме туди, куди потрібно. Режим Nanoe-G, очищає повітря від пилу і біологічних забруднень. Для любителів готувати або, покладемо, випалювати по дереву, призначений дезодоруючий фільтр.

2. Mitsubishi Electric MSZ-SF25VE / MUZ-SF25VE

Середня ціна 63 550 рублів.

Тихий і економічний кондиціонер Mitsubishi займає в рейтингу кондиціонерів почесне друге місце. Завдяки антибактеріальній фільтру і іонізатору освіжить повітря і очистить його від пилу. Кондиціонер настільки тихий, що зрозуміти, що він працює, можна тільки підставивши руку під жалюзі. Єдиний недолік - пульт без підсвічування.

1. Daikin FTXB20C / RXB20C

Середня ціна: 44 500 рублів.

І перше місце в рейтингу кондиціонерів 2016 року по надійності і якості займає спліт-система японської компанії Daikin, яка вже майже сторіччя займається створенням кліматичного обладнання. Корпус виконаний в якісному матовому пластику, прекрасна якість збірки, охолоджує і обігріває. Але є і недоліки: відсутній регулювання температури в режимі сушіння - риса, якою володіють багато дешевші кондиціонери.