Рейтинг хостинг провайдерів 2013 року

Бізнес в Глобальній мережі набирає обертів. Навіть невеликі компанії і приватні особи обзаводяться своїми ресурсами, ніж поспішають скористатися заповзятливі провайдери, що пропонують послуги хостингу. Розміщення інформації на серверах, які постійно перебувають в мережі, забезпечують сотні компаній, проте кожен споживач шукає найкращий хостинг, вкладаючи в це поняття цілком конкретні параметри. Пропонуємо вашій увазі рейтинг хостинг провайдерів 2013 року , а точніше десятку очевидних лідерів ринку.

Зміст:

  • 10. Агава
  • 9. Джино
  • 8. BlueHost
  • 7 Nic. ru
  • 6. HostGator
  • 5. HTS. ru
  • 4. TimeWeb
  • 3. AdminVPS
  • 2. HostMonster
  • 1. BeGet

10. Агава

В даний час послугами одного з найстаріших російських провайдерів, що діє на ринку з 1999 року, користуються близько 30 000 клієнтів. Мінімальним тарифом з PHP на сьогоднішній день є тариф Normal, вартість якого 299 рублів на місяць. Тут пропонується розміщення баз даних та інші приємні "дрібниці". Крім того, Агава має свій власний Центр обробки даних.

9. Джино

гнучко настроюється хостинг, що дозволяє сформувати хостинг PHP самостійно. Провайдер надає тестовий аккаунт на 10 днів і PHP хостинг за ціною від 75 рублів на місяць. Джино обслуговує близько 75 000 доменів рунету. Тарифів як таких немає, т. Е. Споживач оплачує тільки те, що йому дійсно потрібно, сам конфігуруємо свій хост.

8. BlueHost

Американський хостинг провайдер, відомий також як HostMonster. З 2002 року надає "все і відразу", обслуговуючи на сьогоднішній день понад півтора мільйона клієнтів по всьому світу. Єдиним обмеженням "необмеженого" хостингу від BlueHost є сотня БД MySQL / PostgreSQL. PHP хостинг коштує від 185 рублів на місяць, але навіть мінімальний тариф має на увазі цілком пристойний набір послуг (бази MySQL, PostgreSQL, Ruby On Rails, Python і т. П.).

7 Nic. ru

Провайдер відомий також як Ru-Center і не випадково потрапив в десятку кращих. Надає послуги з 1997 року як в Росії, так і в Східній Європі. Хостинг від Nic. ru включає пошту на власному домені. Базовий тариф коштує 210 рублів на місяць і оптимально підходить для тих, кому не потрібна БД. Провайдер надає аккаунт для тестування на 14 днів.

6. HostGator

Чи не потрапив до п'ятірки лідерів американського хостинг HostGator проте користується популярністю, обслуговуючи понад мільйон сайтів. Всього за 250 рублів на місяць споживач отримує "все в одному" - бази MySQL, Ruby On Rails, Python і т. П.

5. HTS. ru

Російська компанія HTS. ru відкриває п'ятірку кращих хостинг провайдерів і надає цілий ряд затребуваних послуг. Тарифи провайдера адаптовані під популярні CMS (WordPress, Joomla, Drupal та інші). Вартість хостингу від сотні рублів на місяць, тестовий аккаунт надається на 10 днів.

4. TimeWeb

Добротний і бюджетний хостинг пропонує кілька функціональних тарифів. Мінімальний тариф обходиться споживачеві в 120 рублів на місяць.

3. AdminVPS

Трійку рейтингу кращих хостинг провайдерів відкриває AdminVPS. Унікальною особливістю хостингу AdminVPS є система "Все Включено". Перевага компанії в наданні безкоштовних послуг техпідтримки, адміністрування серверів і панелі управління.Якість хостингу гарантує високий аптайм 99% і більше. Тарифи - від 145 рублів на місяць.

2. HostMonster

На п'яти лідеру рейтингу настає гігант ринку - HostMonster, мінімальний тариф якого містить повний набір послуг хостингу.

1. BeGet

Кращим хостинг провайдером 2013 року є "бюджетна" російська компанія, що надає MySQL + PHP на всіх своїх тарифах, за ціною від 100 рублів на місяць можна тестувати протягом 30 днів.

Цей провайдер також потрапив до рейтингу безкоштовних хостингів 2014 року.

Саме таким чином виглядає топ-5 на сьогоднішній день. Час покаже, чи вдасться їм утримати позиції в майбутньому.