Що робити, якщо тебе обзивають?

Що робити, якщо тебе обзивають? Багато людей в дитинстві або юності стають об'єктами глузувань. Хтось з гідністю проходить це випробування і перетворює кривдників в своїх приятелів. Інші ж, не знайшовши виходу, забирають клеймо ізгоя у доросле життя. Як же позбутися від вічних нападок з боку однолітків або колег?

Читати Далі →

Що впливає на формування особистості?

Що впливає на формування особистості? Особистість людини в більшій чи меншій мірі піддається змінам протягом усього життя. Тому можна сміливо говорити про те, що процес її формування безперервний, він не закінчується разом з дитинством. І це чудова новина! Адже така гнучкість дає шанс змінитися на краще в будь-якому віці!

Читати Далі →

Що обговорюють на зустрічі випускників?

Що обговорюють на зустрічі випускників? День зустрічі випускників російських (та й ширше - радянських) шкіл вже багато років проходить у першу суботу лютого. Зрозуміло, що на подібних рандеву згадуються роки, проведені в одному класі. Але кожна така зустріч - не тільки "повторення пройденого", але і "звіт про виконану роботу".

Читати Далі →

Що найголовніше в жінці?

Що найголовніше в жінці? Питанням "що найголовніше в жінці?" задаються представники обох статей. Чоловікам хочеться з його допомогою визначити критерії для вибору ідеальної супутниці життя, а леді бажають знати, чим привернути увагу, які якості в собі розвивати. Спробуємо розібратися в складній темі!

Читати Далі →

Що робити на першому побаченні?

Що робити на першому побаченні? Перша зустріч з вподобаним людиною - це хвилюючий момент. І хлопці, і дівчата переживають, ретельно готуються, щоб справити приємне враження. В голові можуть роїтися тисячі думок. Але так як ініціатор і провідне особа в даній ситуації - молода людина, саме на нього лягає велика відповідальність за майбутнє спілкування.

Читати Далі →

Що робити, якщо тебе кинув хлопець?

Що робити, якщо тебе кинув хлопець? Жодна людина в світі не застрахований від зради. Іноді саме той, з ким зв'язуєш свої надії і мрії, раптом боляче ранить, рве по живому здавалися міцними відносини і почуття. Що робити, якщо тебе кинув хлопець? Як пережити розставання? Зміст статті Хто винен і що робити?

Читати Далі →

Що зробити, щоб дівчина пробачила?

Що зробити, щоб дівчина пробачила? Як часто хлопці самі кривдять своїх улюблених зовсім без причини, а потім мучаться питанням, що зробити, щоб дівчина пробачила все витівки і образи! Існують поради для примирення з дорогою серцю жінкою, і нехай вони допоможуть кожному усвідомити свою провину чоловікові знову домогтися її розташування.

Читати Далі →

Чому я не подобаюся дівчатам?

Чому я не подобаюся дівчатам? Це питання задають собі багато хлопців. Але чи завжди вони готові почути відповідь на нього? Дуже часто будь-які побажання на свою адресу вони заперечують і всю провину звалюють на дівчат, "які нічого не розуміють в відмінних хлопців". І все ж, якщо ви щиро шукаєте для себе рішення проблеми: "Чому я не подобаюся дівчатам?

Читати Далі →

Навіщо потрібні друзі?

Навіщо потрібні друзі? Про дружбу завжди багато говорили, навіть присвячували їй пісні і вірші. Але в наші дні культу індивідуалізму довірчі взаємини кілька знецінилися: більш модно бути на 100% самостійної і самодостатньою особистістю, яка не потребує допомоги і підтримки. Може, і дружба в такому випадку стала пережитком минулого, який в підсумку кане в небуття?

Читати Далі →