Популярні месенджери, рейтинг кращих месенджерів (Топ-7)

Агентство фінансово-економічних новин Bloomberg опублікувало топ-7 в який увійшли самі популярні месенджери . Рейтинг кращих складений на підставі величини аудиторії користувачів.

Не всі з цих сервісів приносять великий дохід, проте власники розглядають їх як будівельні цеглинки для екосистеми, в яку входять реклама, електронна торгівля та інші способи отримання прибутку.

Представляємо вам порівняльний огляд найпопулярніших програм для обміну повідомленнями.

Зміст:

  • 7. Snapchat
  • 6. Line
  • 5. Viber
  • 4. WeChat
  • 3. Facebook Messenger
  • 2. WhatsApp
  • 1. QQ Messenger

7. Snapchat

Цим сервісом, на логотипі якого красується привид, користуються близько 100 млн користувачів. За допомогою програми можна відправляти списку контактів фотографії, відео та малюнки. А ось спілкуватися просто текстом можна, тільки "в парі" з візуальним образом. Користувачі встановлюють часовий ліміт, протягом якого одержувачі можуть переглядати їх повідомлення. Потім файли "випаровуються" з пристрою відправника і одержувача, але не видаляються з серверів Snapchat.

6. Line

Цим чатом, дуже популярним в Японії, користуються 211 млн осіб. Спочатку він призначався для мобільних телефонів з ОС Android і iOS, потім з'явилися версія для BlackBerry, Nokia Asha і Windows Phone. Є версія Line для комп'ютерів з ОС Windows і Mac OS. "Родзинкою" програми є вбудована соціальна мережа, в якій можна вести блоги і залишати коментарі.

5. Viber

Кращим витвором ізраїльських розробників користуються 249 млн користувачів. Додаток для ПК синхронізує список контактів, повідомлення та журнал дзвінків з мобільного пристрою "господаря" і дозволяє безкоштовно дзвонити на будь-які пристрої інших користувачів Viber, незалежно від країни перебування.

4. WeChat

Китайський мобільний шифрований сервіс для миттєвого обміну повідомленнями, яким користуються 600 млн користувачів. За період з квітня по липень 2015 року кількість користувачів WeChat зросла на 37%, відповідно до даних розробника програми, телекомунікаційної компанії Tencent. Система підтримує голосові і текстові повідомлення, дає можливість ділитися фото- і відео-файлами і обмінюватися контактами з Bluetooth.

3. Facebook Messenger

Трійку лідерів найпопулярніших месенджерів 2015 очолює сервіс, інтегрований в соціальну мережу Facebook. Цим додатком, що базуються на відкритому протоколі MQTT, користуються 700 млн користувачів. Для порівняння: Skype, служба інтернет-телефонії, керована Microsoft Corp. , Може похвалитися лише 300 млн користувачів. У 2011 році була випущена мобільна версія для платформ BlackBerry, iOS і Android, а в 2012 році з'явилася версія месенджера для ПК. У 2015 році користувачам сервісу більше не потрібна обов'язкова реєстрація в Facebook. Для того, щоб увійти в додаток, потрібно вказати номер телефону.

2. WhatsApp

Facebook Inc. заплатила 18 млрд доларів за крос-платформенне додаток WhatsApp, аудиторія якого в даний час налічує більше 800 млн осіб. Це кращий месенджер, представлений в Росії. У ньому є стандартна функція обміну повідомленнями, а також можливість створювати групи і ділитися відео-, фото- та аудіо-файлами.Текст можна як набирати вручну, так і диктувати. Програма прив'язується до телефонним номером, а не ID або нику користувача, і формує список контактів, скануючи телефонну книгу власника на наявність номерів, зареєстрованих в системі.

1. QQ Messenger

Найпопулярніший месенджер в світі , розроблений китайською Tencent. Щомісяця з його допомогою обмінюються захищеними повідомленнями 843 млн чоловік. У ньому є кілька цікавих функцій, таких як вбудований магазин програм, переклад в режимі реального часу, захоплення невеликої частини екрану чату або запис невеликих відеокліпів і обмін ними з співрозмовником.