Популярні готелі Франції - novotel Cannes Montfleury, Grand Hyatt Cannes Hotel Martinez

Франція завжди вабила до себе людей з усього світу, незалежно від національності і характерних переваг: потрапити в цю країну хочуть абсолютно всі! Але щоб враження про Францію склалося саме незабутнє, необхідно правильно вибрати собі місце для тимчасового проживання. Іншими словами, любителям подорожувати варто прочитати статтю, і дізнатися про ТОП-е готелів, які домінують в курортному секторі французької землі.

Отже, першим в топі розташувався Novotel Cannes Montfleury, який має на сьогоднішній момент 4 зірки з п'яти. Чому чотиризірковий готель розташувався на вершині популярності? Все дуже просто: в залік йдуть не тільки дослідження і перевірки з боку експертів, а й відгуки задоволених відвідувачів, які не полінувалися і залишили свої відгуки. В основному, вони позитивні, оскільки готель задовольняє всім примхам вимогливих клієнтів: басейн на території готелю; супутникове телебачення в номерах і безкоштовні мережі Wi-Fi; вдале розташування в місті (готель оточений знаменитими пам'ятками), і, звичайно ж, безліч безкоштовних послуг, які надає адміністрація цього закладу. Але крім відгуків, має місце бути і експертну грошову оцінку: за результатами перевірки різними фахівцями з різних країн, цей готель дійсно був покликаний найвдалішим для тих, хто збирається ненадовго приїхати в прекрасну країну Францію і насолодитися її кліматом і місцевістю!

Кілька позаду від готелю Novotel розташувався Grand Hyatt Cannes Hotel Martinez, який, до речі, міг поборотися і за сходинку трохи вище, оскільки п'ять зірок - це рівень. Але, на жаль, туристи не стільки люблять це місце відпочинку, оскільки вважають, що ціни трохи завищені. Багато, приїжджаючи на батьківщину, відгукуються про цей готель, як про притулок виключно "для багатих", що не може не вплинути про подання про це місце. Хоча фахівці вважають, що сервіс тут - на вищому рівні, незважаючи на практичну відсутність безкоштовних функцій. І, до речі, ті відпочивальники, які їдуть в Grand Hyatt Cannes Hotel Martinez щоб дійсно розслабитися і отримати задоволення, в своїх відгуках не зачіпають тему ціни - бути дріб'язковим теж погано. А ось позначки за сервіс і за комфортність номерів найвищі, оскільки саме таким вимогам повинен відповідати сучасний п'ятизірковий готель.