ПАММ портфелі Альпарі, рейтинг індексів

Щоб інвестор мав можливість максимально ефективно і прибутково розподілити ризики і прибутковість, брокерська компанія "Альпарі" пропонує своїм клієнтам вкладати гроші не в окремі ПАММ рахунки, а в уже зібрані фахівцями портфелі.

ПАММ-портфель являє собою чудову диверсифікаційну можливість. Кожен індекс "Альпарі" складається на підставі ряду певних запитів:

 • Рівень ризику зливу всього депозиту;
 • Максимальна просадка;
 • Очікувана прибутковість;
 • Номінальний прибуток за звітний період.

Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу кращої ПАММ майданчика "Alpari", інвестори можуть в будь-який час провести ранжування свої вкладень, відсіваючи малоприбуткові і додаючи більш прибуткові активи.

Представляємо найприбутковіші ПАММ портфелі "Альпарі":

Зміст:

 • 10. Manual-profit
 • 9. DEN - USD
 • 8. Diversified
 • 7. Levit
 • 6. Ezoterik
 • 5. JacksonPAMM
 • 4. Індекс Топ 20 FX
 • 3. A-Portfolio
 • 2. SR-Plus
 • 1. Stability

10. Manual-profit

Являє собою один з найбільш надійних ПАММ портфелів, що складається з семи рахунків. Вік кожного рахунку, що входить в даний ПАММ індекс не менше восьми місяців, що говорить про стабільність, а також високою цілеспрямованості керуючих. Поточна прибутковість Manual-profit становить 31, 7%, що при обліку недавньої місячної просідання на 5, 7%, є високим показником професіоналізму.

9. DEN - USD

Складається з восьми рахунків.Валюта вкладення - долар США. Поточна прибутковість досягає 23%. Найбільша просадка не більш 3%. Перспективний молодий ПАММ портфель, здатний в майбутньому принести чималий прибуток.

8. Diversified

ПАММ портфель зі значним показником диверсифікації. Складається з двадцяти семи рахунків різного віку і рівня прибутковості. При віці всього в сім місяців, індекс уже зміг добре себе зарекомендувати, показавши прибутковість в 20. 6%.

7. Levit

ПАММ індекс, що включає в себе всього чотири рахунки. Але незважаючи на низький відсоток розподілу ризиків, показує високий показник прибутковості - 57. 2%. Настільки високий показник прибутковості пояснюється високим професіоналізмом керівників, кожен з яких успішно працює не менше одного року.

6. Ezoterik

Прекрасне співвідношення досвіду і перспективи. Поєднує в собі всього два рахунки: NightHunter2_Sx2 і SeeK з віком шістнадцять днів і більше трьох років відповідно. Характеризується високою волатильністю показників, в результаті чого - прекрасна можливість використання стратегії "Скальпинг", а також "входу на просадках".

5. JacksonPAMM

Високо диверсифікований, з прекрасними показниками прибутковості. Поточна прибутковість - 53, 1 відсотків. Вік індексу - близько десяти місяців.

4. Індекс Топ 20 FX

Професійно підібраний ПАММ портфель. При максимальному рівні прибутковості в трохи більше 30%, а збиток не перевищує 7%. Індекс забезпечує інвесторів стабільною і високим прибутком на протязі вже одинадцяти місяців.

3. A-Portfolio

Характеризується незначним рівнем волатильності і прибутковістю в пределах30%. Є максимально диверсифікованим портфелем.

2. SR-Plus

Один з найбільш консервативних портфелів.Граничний зафіксований збиток за півроку роботи - 2%, при максимального прибутку в 18%.

1. Stability

З моменту формування портфеля, прибутковість вже становить 44%, що є досить високим показником при повній відсутності просадок. Прекрасне поєднання досвіду п'яти керуючих.

Виходячи з вище представленого рейтингу, рівень прибутковості за різні часові зрізи може мати сильну волатильність. Але, якщо інвестор бажає максимально знизити ризик своїх вкладень, можна використовувати різні ПАММ портфелі. Поступаючи так, рівень диверсифікації досягає найвищого рівня, забезпечуючи значний показник прибутковості при найбільш низьких ризиків, можливих втрат.