Огляд одного з найдоступніших авто: chevrolet Lacetti

В наші дні неможливо уявити сучасну і стильного людини без автомобіля. Завдяки цьому засобу пересування людина може досить швидко долати досить великі відстані. З кожним днем ​​з'являються все більш сучасні і досконалі автомобілі, які відповідають всім екологічним нормам і стандартам.

Сьогодні ми з вами проведемо огляд автомобіля "Chevrolet Lacetti" .

Автомобіль випускає південнокорейський автомобільний концерн під назвою "GM Daewoo".

Цього "залізного коня" можна віднести до автомобілів "С" класу, тобто до компактних авто. Взагалі, даний автомобіль випускається в трьох модифікаціях кузова - це седан, хетчбек і універсал.

У Російській Федерації "Lacetti" почала продаватися в далекому 2004 році і заслужила певний авторитет і визнання автолюбителів.

Двигуни на "Chevrolet Lacetti" встановлюються тільки бензинові, але з різними обсягами - це може бути 1. 4, 1. 6 і 1. 8 літра. Особливо популярна модель chevrolet lacetti 1. 8, так як є найбільш спритних і швидкісний. Коробка передач може встановлюватися як п'ятиступінчаста механічна, так і чотириступінчаста автоматична.

Зовні автомобіль виглядає досить стильно і сучасно. Спереду встановлені порівняно прості фари, але задня оптика гідна окремої похвали. Вона досить потужна і виглядає досить епатажно.Уже в базовій комплектації "lacetti" оснащується шикарними литими дисками, розробленими у вигляді безлічі спиць.

"Chevrolet Lacetti" випускається в декількох комплектаціях. Найбільш дорогими з них вважаються SX і CDX. Ці моделі додатково оснащуються спойлером і протитуманними фарами, що надає автомобілю більш спортивний вигляд. До речі кажучи, "GM Daewoo" випустила спеціальний спортивний варіант "lacetti" зовсім невеликою партією. Тому якщо ви вирішите купити шевроле лачетті в москві саме в спортивному виконанні, то знайти такий автомобіль буде дуже проблематично.

Внутрішнє оздоблення авто також виконана на високому рівні. Всі матеріали є хоч і не дуже дорогими, зате досить якісними і безпечними для здоров'я людини. При русі в салоні автомобіля не з'являється жодного стороннього шуму, нічого не скрипить і не дзвенить. Шумоізоляція в салоні "lacetti" також відмінна.

Підвіска у "chevrolet lacetti" досить м'яка, вона буквально "ковтає" все незначні ями і нерівності на дорозі. У той же час вся підвіска є досить простий - досвідчений автовласник досить легко зможе перебрати її сам.