Оригінальні запрошення на весілля (Топ-3)

Добре продумати весільну захід - це не тільки скласти чіткий план того, що буде відбуватися. Це також ретельний відбір дрібниць, які відіграють важливу роль у створенні потрібного настрою. І однією з таких дрібниць, подумати про яку слід заздалегідь є запрошення на весілля.

Деякі пари традиційно відправляються в магазин-салон, де їх увазі пропонується найширший асортимент різноманітних весільних аксесуарів. Звичайно, вони всі виглядають мило, але щоб гості могли оцінити всю цю красу, їх необхідно запросити незвичайним способом.

Сьогодні пари не бояться експериментувати. Вони використовують в якості запрошень найнеймовірніші сюжети, предмети і весільні аксесуари! І результат перевершує всі очікування.

Запрошення-пазли

Сучасні пари, які бажають підготувати своїх гостей до того, що їх весілля не буде звичайним застіллям, частенько вибирають цей варіант. Гостям відправляється конверт (баночка, посилочка). Усередині такого конверта знаходиться паззл, зібравши який стає зрозуміло, коли, де і в який час буде проводитися захід. Особливо логічним такий вид запрошень буде для подальшої весілля в стилі квесту.

Сувої

Для весіль в стилі лицарських часів, епохи давнього Риму і Греції, царського або імператорського стилю доречними можуть виявитися запрошення сувої.Сучасні техніки дозволяють роздрукувати сувій, який буде виглядати як состаренная папір на звичайному принтері! Для повноти картинки сувої можна обв'язати прядив'яної ниткою і скріпити сургучною печаткою.

Запрошення печиво

В країнах заходу в моду увійшли запрошення, в яких інформацію про майбутній захід розміщують на пирогах і печеньки. Вона може бути намальована кремом, викладена насінням або самим тестом, написана шоколадною крихтою, кокосовою стружкою або цукровою пудрою. Слова також можуть бути вирізані по тесту. Головне завдання - зробити так, щоб всі слова і цифри могли бути легко прочитані.