Нові автомобілі охочіше купують в Москві

Після закінчення 7 місяців поточного року на всіх регіональних ринках було продано 781 605 нових машин. Згідно з аналітичними даними, частка столиці і Підмосков'я склала близько 25%. Хоча загальна статистика кількості реалізованих нових авто, зовсім не радує дилерів.

"Іноземці" вітчизняного складання "завойовують" авторинок

Вибір перед автомобілістом широкий - головне визначитися з бажаною маркою машини. Підібрати найбільш привабливий варіант допоможуть каталоги великих автомобільних порталів. У вересні, згідно з даними Автопошуку, виставлено понад 100 000 пропозицій купити новий автомобіль в Москві і області. Дилери активно залучають клієнтів, використовуючи для цього знижки, кредитування, вигідні акції.

Задавши питанням покупки нового автомобіля, покупець, за свідченнями експертів, в цьому році витрачає від 6-ти місяців, щоб прийняти остаточне рішення. Він зважує рівень своїх доходів, потім зіставляє з вартістю машини, сервісним обслуговуванням, вартістю палива, запчастин. Тут привабливі іномарки, що збираються вітчизняними заводами. За свідченням популярного Автожурнал "КОЛЕСА", 57% ринку нових автомобілів припадає саме на такі машини. Це понад 410 000 транспортних засобів.

Столиця віддає перевагу дорогим іномаркам

Цікавою особливістю московського авторинку став регулярний попит на дорогі автомобілі.Підвищення курсу рубля по відношенню до долара привело до того, що потенційні покупці, що зберігають гроші в валюті, здорово виграли. Для них, ціни елітних автомобілів стали доступнішими в 2 рази. Автомобілісти з задоволенням замінюють свій транспортний засіб новим - подорожче. Підняття цін поруч автовиробників зробило незначний вплив на вартість найдорожчих машин.

За даними експертів авторинку, восени поточного року російські ціни преміум-сегмента відчутно нижче, ніж в ряді європейських країн. Це пояснює відвідування іноземними покупцями московських автосалонів. Європейцям, враховуючи витрати на транспортування, вигідно купувати дорогі авто преміум-класу.