Найпопулярніші кредитні картки

Кредитні карти рік від року лише набирають популярність. На додаток до позикових коштів банки пропонують різні опції і бонуси, роблячи продукт ще більш привабливим.

Серед безлічі пропозицій від різних банків особливо виділяються ті, які заслужили максимальне визнання у клієнтів. У наш Топ-5 сьогодні включені найпопулярніші кредитні картки .

Зміст:

  • 5. Карта "Тінькофф Платинум" банку Тінькофф кредитні системи
  • 4. Visa Gold і Classic "Аерофлот" від Ощадбанку
  • 3. Кредитна карта Master Card Standard від МТС Банку
  • 2. М. Відео-БОНУС від Альфа-банку
  • 1. Кредитна карта "Кукурудза" від "Ренесанс Кредит" і салонів "Евросети"

5. Карта "Тінькофф Платинум" банку Тінькофф кредитні системи

Кредитна карта очолила рейтинг 2016 року і випускається терміном на 3 роки. Ліміт по карті "Тінькофф Платинум" складе до 300 000 рублів. Річне обслуговування картки коштує всього 590 рублів. Відсоток по кредиту починається від 24, 9%. Банк Тінькофф доставляє карти клієнтам прямо на будинок, що чимало сприяє їх популярності.

Безвідсотковий період кредитування складе 55 днів, денний ліміт на зняття коштів готівкою - 100 000 рублів.

4. Visa Gold і Classic "Аерофлот" від Ощадбанку

Кредитна карта найнадійнішого банку дозволяє накопичувати милі і потім витрачати їх на квитки "Аерофлоту" і компаній повітряного альянсу Sky Team. По карті доступний ліміт до 600 000 руб.при ставці 18% річних. Обслуговування карти "Аерофлот" коштує 900 рублів на рік для сегмента Classic і 3 500 руб. для Gold.

Власник картки бере участь в програмі "Спасибі від Ощадбанку", а також отримує можливість прив'язати карту до електронних гаманців, наприклад, Яндекс. Гроші.

3. Кредитна карта Master Card Standard від МТС Банку

Банк пропонує вражаючий кредитний ліміт в сумі до 1 500 тис. Руб. при ставці від 17% річних. На 51 день клієнт позбавлений необхідності платити відсотки.

Активна позитивна кредитна історія дозволяє знизити ставку по кредиту. При оплаті послуг і товарів картою МТС 1% повертається на рахунок клієнта.

2. М. Відео-БОНУС від Альфа-банку

Спільний проект торгової мережі М. Відео та Альфа-банку дозволяє власникові накопичувати бонуси, і згодом витрачати їх на різноманітні покупки в М. Відео. Ліміт кредитування за бонусною карті - 150 000 рублів під 18, 99% річних. При цьому за зняття готівки з бонусної картки банк стягує 3. 9% від суми. Картковий продукт цього банку також увійшов до рейтингу кращих кредитних карт 2014 року.

Річне обслуговування картки "М. Відео" коштує 1 225 рублів. Безвідсотковий період - 60 днів.

1. Кредитна карта "Кукурудза" від "Ренесанс Кредит" і салонів "Евросети"

Оформлення карти "Кукурудза" займає всього 30 хвилин. Кредитний ліміт можна оформити в розмірі до 300 тис. Рублів в салоні "Евросети". Відсоток за кредит становитиме від 24, 9%. Безвідсотковий період становить 55 днів.

До 3% від суми коштів, витрачених на покупки, повертаються на карту. СМС-сповіщення по карті надається безкоштовно. Простота оформлення, доступність і універсальність зробили "Кукурудзу" найпопулярнішу кредитною карткою на сьогоднішній день.