Инвизилайн - метод виправлення прикусу без брекетів

Инвизилайн - метод виправлення прикусу без брекетів

На сьогоднішній день поширеність ортодонтичних аномалій досить велика. Але не кожна людина, провідний публічний спосіб життя, готовий цілих два роки відчувати незручності через носіння брекетів. Сучасна ортодонтія дійшла до такого рівня, що просто творить чудеса. Змінюючи неправильний прикус за допомогою нової американської технології, стоматологи перетворюють особи, покращуючи їх естетику, таку актуальну в наш час.

Найчастіше посміхатися на весь рот не дають кривизна зубів і неправильний прикус. До недавнього часу ці проблеми виправлялися тільки застосуванням незнімних пристроїв. А ось тепер на варті краси, естетики і зручності варто Инвизилайн - революційний метод, що дозволяє проводити виправлення прикусу без брекетів. Замість них використовуються елайнери - капи, які практично не помітні, зберігають імідж пацієнта і дають приголомшливий результат.

Абсолютна прозорість елайнеров робить їх набагато більш естетичними, ніж брекети. Вони виробляються по точному комп'ютерному розрахунку. Це дає можливість звести дискомфорт під час їх використання до мінімуму. Виготовляються суто ідеально для кожного пацієнта, що дозволяє досягати оптимального результату.Елайнери повністю повторюють рельєф зубних рядів. Їх не видно, не змінюють мова, а це дозволяє пацієнтам з особливим статусом не змінювати свій звичний графік життя, ходити на зустрічі, брати участь в переговорах. Носяться вони майже цілодобово, знімаються під час прийому їжі і гігієни порожнини рота.

натисніть на картинку для збільшення

Переваги елайнеров перед брекетами

  1. Терміни лікування методом Инвизилайн скорочені в кілька разів. Середня тривалість терапії - 10 місяців. Пацієнт отримує набір елайнеров. Кожна капа самостійно змінюється раз на два тижні.
  2. Біопластичний матеріал гіпоалергенний. Випадки непереносимості поки не зареєстровані.
  3. Капи, на відміну від брекетів, не травмують губи пацієнта, не заважають, не втомлюють в процесі гігієни. Догляд за порожниною рота проводиться в звичному режимі, проходить швидко, зручно і безболісно.
  4. Носіння кап не викликає розвитку карієсу, який іноді виникає при недостатній гігієні під час лікування брекетами.
  5. елайнери дозволяють приймати будь-яку їжу, в той час як носіння брекетів вимагає певних обмежень. Немає потреби в зміні звичок і додаткового догляду за зубами.
  6. Капи не контактують зі слизовою оболонкою ясен, що виключає її роздратування. Їх абсолютно гладка поверхня не травмує мову.
  7. Пацієнт змінює елайнери самостійно, йому не потрібно частий візит до лікаря.

елайнери вдень і вночі поступово переміщують зуби пацієнта в потрібному напрямку, виправляють неправильний прикус непомітно для оточуючих, а часом і для нього самого. Інноваційний метод Инвизилайн - система виправлення неправильного прикусу без брекетів - став головною зброєю ортодонтів усього світу і допомагає отримувати ідеальний результат - привабливу посмішку.