Різниця між pOP3 і IMAP

Різниця між POP3 і IMAP Як працювати з електронною поштою, все знають. Відкриваємо браузер, шукаємо потрібний ресурс, авторізуемся і читаємо інформацію, що надійшла електронну кореспонденцію. Поштові протоколи pop3 і imap дозволяють працювати з поштою без браузера, за допомогою програм-клієнтів, ніби файли знаходяться безпосередньо на локальному комп'ютері.

Читати Далі →

Різниця між порталом і сайтом

Різниця між порталом і сайтом Сьогодні практично кожен чоловік є користувачем інтернету . Але далеко не кожен впевнено орієнтується в інтернет-термінології. Так, наприклад, часто в різного роду обговореннях спливає питання про відмінність між порталом і сайтом. Саме тому ми вирішили нашу нову статтю присвятити розгляду цього питання.

Читати Далі →

Різниця між протоколами tCP і UDP

Різниця між протоколами TCP і UDP Протоколи транспортного рівня, які прямують у ієрархії за IP, використовуються для передачі даних між прикладними процесами, що реалізуються в мережевих вузлах. Пакет даних, що надійшов від одного комп'ютера іншому через Інтернет, повинен бути переданий процесу-обробника, і саме по конкретному призначенню.

Читати Далі →

Різниця між телеконференцій і електронною поштою

Різниця між телеконференцій і електронною поштою Без електронної пошти сьогодні не представляється життя не тільки приватна, а й ведення бізнесу. Телеконференції ж, незважаючи на появу їх набагато раніше, ніж мережі Інтернет, на сьогоднішній день здають позиції інших технологіях, проте за ними визнається комфорт і швидкість роботи.

Читати Далі →

Різниця між переглядами і відвідувачами

Різниця між переглядами і відвідувачами Нас, громадяни, порахували. І зараз, коли ви це читаєте, працьовитий робот старанно домальовує +1 до кількості відвідувачів сайту. Будь-мережевий ресурс таємно або явно веде статистику відвідувань. І якщо ви власник або адміністратор сайту, то лічильник відвідувачів - ваш інструмент, за допомогою якого ви оцінюєте зростання рейтингу і, відповідно, коригуєте структуру і зміст.

Читати Далі →

Різниця між візитами і переглядами

Різниця між візитами і переглядами Кожен власник сайту або адміністратор знаком з лічильником статистики. Крім амбіцій, його показники працюють на професійний вектор: спостереження за відвідуваністю ресурсу дозволяє зробити його віддачу максимально високою. Сервісні служби демонструють часом досить дивні цифри, і від нерозуміння виникають часом помилки.

Читати Далі →

Різниця між візитами і відвідувачами

Різниця між візитами і відвідувачами Серце будь-якого сайтовладельца, сеошника або адміністратора радують лічильники статистики, що відображають неухильно зростаючий інтерес до ресурсу. Однак на яскравих схемах або графіках не завжди зрозуміло, що і як вважається, і тому радість може змінитися розчаруванням, коли виявляється, що замість всесвітнього визнання має місце містечкова популярність або елементарне самоспоглядання.

Читати Далі →

Різниця між wordPress і Joomla

Різниця між WordPress і Joomla Мільйони сайтів в інтернеті працюють на так званих CMS - системи управління контентом, що дозволяють навіть новачкові без знань програмування створити простенький сайт. CMS включає в себе як ядро ​​управління сайтом, так і функціонал, що настроюється в адміністративній частині і розширюється за рахунок плагінів.

Читати Далі →

Різниця між Яндексом і Гуглом

Різниця між Яндексом і Гуглом Питання про переваги однієї з двох пошукових систем беззмінно перебуває в ТОП холіваров. Чим користуватися краще: яндексом або google? Критерії порівняння завжди суб'єктивні, і суперечки доходять до зовсім вже безглуздостей, наприклад, про кольорову гаму. Втім, прагнення знайти ряд відмінностей і нарешті вибрати раз і назавжди природно для користувача, хоча ніхто настільки категоричний не буває.

Читати Далі →

Що частіше купують в інтернеті?

Що частіше купують в інтернеті? Віртуальний ринок товарів з кожним роком нарощує обсяги продажів. Зростання числа інтернет-магазинів, зручність оплати і низькі ціни вплинули на різке збільшення товарообігу всередині Мережі. Мережевому покупцеві не потрібно обходити супермаркети в пошуках товару. У будь-який момент він може зв'язатися з працівником віртуального магазину для уточнення характеристик потрібної йому речі або способів її доставки.

Читати Далі →

Що частіше шукають в інтернеті?

Що частіше шукають в інтернеті? Останній топ-рейтинг запитів Яндекса був представлений на початку 2015 року. Виходячи з нього, можна зробити висновок, що росіян найбільше цікавлять порно і соціальні мережі, так як запити, пов'язані зі словами "секс", "порно", "вконтакте" і "однокласники", лідирують в топі.

Читати Далі →

Навіщо потрібен сайт?

Навіщо потрібен сайт? Мільйони людей щодня використовують інтернет для вирішення повсякденних завдань, але тільки одиниці з них задаються простим питанням: навіщо потрібен сайт? Дійсно, з якою метою створюються сайти і кому це потрібно? Адже з кожним днем ​​кількість сайтів у Всесвітній павутині лише збільшується.

Читати Далі →

Чому не заходить в Контакт?

Чому не заходить в Контакт? Практично кожен шостий житель Землі зареєстрований в будь-якої соціальної мережі. В Європі популярний Facebook, в Китаї - QQ, а в нашій країні і на пострадянському просторі - ВКонтакте і Однокласники. Найменший збій в роботі соціальної мережі призводить до паніки серед її користувачів, які годинами безперервно спілкуються в соціалці.

Читати Далі →

Чому гальмує інтернет?

Чому гальмує інтернет? Якщо на вашому комп'ютері швидкість інтернету помітно впала, то необхідно відразу ж приступити до вирішення проблеми, так як однієї з причин гальмування інтернету може бути зараження комп'ютера вірусами. Чим швидше ви позбудетеся від шкідливих програм, тим краще для вашої інформаційної безпеки.

Читати Далі →