3 Способи купувати в інтернеті по-новому

3 Способи купувати в інтернеті по-новому Інтернет сьогодні для багатьох дрібних бізнесів стає рятівним колом: орендувати площу під магазин стає нерентабельно, ціни виросли, а кількість покупців - навпаки, зменшилася. З тих же причин, економії заради, в інтернет з кінця минулого року зайшло і чимало споживачів, для яких це будуть перші покупки в онлайні.

Читати Далі →

Як поміняти пароль в Майлі?

Як поміняти пароль в Майлі? Безпека будь-якої системи безпосередньо залежить від людини. Встановлюючи на ті чи інші сервіси прості паролі, користувачі в більшості випадків втрачають доступ до акаунтів, так як безліч хакерів використовують Брутфорс для отримання пароля до аккаунту. Чим складніше зв'язка логін + пароль, тим довше буде потрібно часу хакерам на злом.

Читати Далі →

Як видалити поштову скриньку на mail?

Як видалити поштову скриньку на Mail? Поштовим сервісом Mail. ru користуються мільйони вітчизняних користувачів. Поряд з Яндекс. Поштою Майл є одним з найбільших поштових сервісів Росії. Пошта на Майлі відрізняється зручним інтерфейсом, захищеністю поштових вкладень від вірусів і хорошим механізмом блокування спаму.

Читати Далі →

Як швидко заробити гроші в інтернеті?

Як швидко заробити гроші в інтернеті? Заробити за пару годин велику суму грошей мріють багато користувачів інтернету. Але лише одному з тисячі чоловік це дійсно вдається. В інтернеті, як і в реальному житті, для заробітку грошей потрібні певні навички та вміння. Якщо ви нічого не вмієте, то забудьте про Мережу як про джерело заробітку.

Читати Далі →

Як додати в чорний список в Одноклассниках?

Як додати в чорний список в Одноклассниках? За останні роки функціонал соціальної мережі Однокласники помітно покращився. З'явилися сервіси "Музика" і "Відео", головна сторінка соціалки перетворилася в кращу сторону. Але деякі функції залишилися незмінними - "невидимка", "чорний список", "закритий профіль".

Читати Далі →

Як рекламувати сайт?

Як рекламувати сайт? Створити сайт може будь-хто, а ось правильно його розкрутити і отримати від ресурсу дохід здатні лише одиниці. Більшість власників сайтів в перші півроку життя проекту намагаються вичавити зі свого дітища все можливе. Але даний підхід до вирішення питання монетизації неправильний, так як на ранніх стадіях сподіватися на значний прибуток все ж не варто.

Читати Далі →

Як заблокувати сторінку в Контакті?

Як заблокувати сторінку в Контакті? Кожна держава витрачає величезні гроші на підтримку безпеки в країні. У реальному житті людина самостійно може убезпечити себе різними способами. Але в інтернеті люди не приділяють належної уваги безпеці і стають жертвами шахраїв. На кожному кроці в Мережі вам твердять про те, що паролі до сервісів, поштових скриньках і акаунтів не повинні містити дати народження друзів, близьких, імена і прізвища, а також адресні дані.

Читати Далі →

Як купити домен?

Як купити домен? Багато нинішні власники сайтів починали свою діяльність в інтернеті з конструкторів, на яких, як правило, видавалися домени третього рівня. Зараз вартість домену другого рівня знизилася настільки, що купити його може кожен бажаючий. Причому компаній-реєстраторів, які надають послуги з продажу доменів, досить багато.

Читати Далі →

Як змінити пароль в Одноклассниках?

Як змінити пароль в Одноклассниках? Число зламаних акаунтів соціальних мереж зростає з кожним роком. Всьому виною не збільшення кількості хакерів, а інформаційна безграмотність людей. Саме через відсутність у користувачів елементарних навичок безпеки так часто крадуть паролі від акаунтів. У нашій країні Однокласники і ВКонтакте вважаються найпопулярнішими соціальними мережами.

Читати Далі →

Як поскаржитися на групу ВКонтакте?

Як поскаржитися на групу ВКонтакте? Будь-яка соціальна мережа являє собою невелике держава, в якому є правитель (адміністратор соціальної мережі), населення (користувачі сайту), різні касти (групи і спільноти), а також звід норм і законів (правила соціальної мережі), яким підкоряються всі без винятку відвідувачі сайту, в тому числі і гості.

Читати Далі →

Як створити сайт знайомств?

Як створити сайт знайомств? Для створення власного сайту знайомств буде потрібна велика кількість часу і коштів. Конкурувати з великими соціальними мережами на кшталт Однокласників або ВКонтакте нереально, але спробувати себе в ніші сайтів знайомств цілком можна. Правда, варто відразу уточнити, що прибуток від сайту знайомств ви отримаєте не відразу.

Читати Далі →

Як створити Ківі-гаманець?

Як створити Ківі-гаманець? Будь-який користувач Мережі, коли-небудь набував товари через інтернет, знайомий з поняттям "електронна валюта". Для багатьох користувачів електронні гроші стали буденністю, так як ними набагато простіше розплатитися в інтернеті. Вебмані, Яндекс. Гроші і Ківі дуже затребувані серед російських користувачів.

Читати Далі →

Як відключити рекламу на сайтах?

Як відключити рекламу на сайтах? Часи, коли реклами на сайтах було дуже мало, давно пройшли. Практично кожен сайт в інтернеті обвішаний банерами і контекстною рекламою. Власники сайтів таким чином "відбивають" витрачені на ресурс гроші. Але нерідко на сайтах зустрічається непристойна "агресивна" реклама, яка лише заважає серфінгу в Мережі.

Читати Далі →

Як завантажити гру з торрента?

Як завантажити гру з торрента? Часи, коли користувачі пачками скуповували диски з іграми, вже давно пройшли. Зараз набагато простіше скачати гру з файлообмінника або торрента. Та й немає сенсу платити за диск, якщо гру можна дістати безкоштовно. Якщо вам знайоме слово "торрент" і ви шукаєте відповідь на питання, як завантажити гру з торрента, то дана стаття вам неодмінно допоможе.

Читати Далі →

Як скачати музику з Однокласників на комп'ютер?

Як скачати музику з Однокласників на комп'ютер? За кілька років соціальні мережі перетворилися з "звичайних сайтів знайомств" в величезне сховище інформації. Отримати доступ до відеофайлів та музиці, що зберігається на серверах соціальної мережі, може будь-який користувач Інтернету. Досить лише зареєструватися в соціалці.

Читати Далі →

Як завантажити відео з Контакту на комп'ютер?

Як завантажити відео з Контакту на комп'ютер? У наш час соціальні мережі користуються шаленою популярністю. У них зареєстровані представники різних верств суспільства, вікових груп і релігій. Одні знаходять за допомогою соціальних мереж своїх половинок, інші - родичів, треті - знайомих. Чати в соціалках давно вже замінили користувачам реальне спілкування.

Читати Далі →

Як завантажити відео з Майл. Ру?

Як завантажити відео з Майл. Ру? У багатьох користувачів виникають проблеми із завантаженням відеороликів з Мережі. Жоден з існуючих місць для розміщення відеофайлів не дозволяє завантажувати відео на комп'ютер. Хоча YouTube вже пішов назустріч користувачам, і, можливо, незабаром дозволить завантаження відеороликів через мобільний додаток.

Читати Далі →

Як завантажити відео з Яндекса на комп'ютер

Як завантажити відео з Яндекса на комп'ютер В епоху швидкого інтернету багато хто воліє дивитися відеоролики в Мережі, без скачування їх собі на комп'ютер. Існує безліч місць для розміщення відеофайлів, серед яких найбільш популярні Youtube і Яндекс. Відео. Тисячі гігабайт відеороликів вивантажуються кожен день користувачами інтернету.

Читати Далі →

Як позбутися від реклами в інтернеті

Як позбутися від реклами в інтернеті Інтернет-реклама є для власників сайтів основним джерелом доходу. За ефективністю вона перевершує всі інші типи реклам, але враховуючи, що загальних етичних норм стосовно реклами в Мережі не існує, то нерідко при відкритті сайтів відображається реклама непристойного характеру.

Читати Далі →

Як навчитися грати на біржі?

Як навчитися грати на біржі? Гра на біржі, найчастіше на Форекс, - один з основних рекламованих способів заробітку в Мережі. При цьому над трейдером (саме так називається людина, що торгує на ринку) немає начальників і його праця не обмежений певними рамками. У той же час при сприятливих умовах заробіток вільного торговця може становити десятки тисяч рублів.

Читати Далі →

Як заробити на лайок?

Як заробити на лайок? Заробіток в соціальних мережах, мабуть, є самим легким і простим способом отримання прибутку в інтернеті, оскільки не вимагає від користувача будь-яких навичок і вмінь. Безсумнівно, забезпечити собі високий дохід від завдань, пов'язаних з додаванням в друзі або "лайканіем" фотографій, неможливо.

Читати Далі →

Як заробити на перепродажі товарів в Інтернеті?

Як заробити на перепродажі товарів в Інтернеті? Ви ніколи не замислювалися над питанням заробітку в Інтернеті? Адже для отримання постійного доходу в Мережі не обов'язково бути професійним дизайнером, копірайтером або програмістом. Ні для кого не секрет, що перепродаж товарів - один з найдавніших способів підприємництва.

Читати Далі →

Як зробити реєстрацію на сайті?

Як зробити реєстрацію на сайті? Кожен день користувачі Серф інтернет в пошуках потрібної інформації. Велика частина форумів і соціальних мереж вимагає авторизації для отримання доступу до даних. Таким способом власники сайтів набирають базу користувачів і відвідуваність. У вас є власний ресурс, але немає постійного контингенту користувачів?

Читати Далі →

Як зареєструватися на Таобао самостійно?

Як зареєструватися на Таобао самостійно? Для багатьох користувачів Інтернету покупки в мережевих магазинах стали буденною справою. Безсумнівно, російські користувачі набувають у багато разів менше товарів через Мережу, ніж ті ж китайці або американці. Але нинішні реалії такі, що все більше і більше наших співвітчизників освоюють інтернет-магазини і віртуальні покупки.

Читати Далі →

Як відправити фото по електронній пошті

Як відправити фото по електронній пошті Нерідко виникають ситуації, коли потрібно поділитися фотографіями з рідними і близькими. Безсумнівно, можна вивантажити їх у соціальну мережу. Але не факт, що у того, кому призначаються фото, є в ній аккаунт. Мабуть, кращий варіант поділитися фотографіями - це відправка зображень по електропошту.

Читати Далі →

Як викласти відео в Ютуб

Як викласти відео в Ютуб YouTube за останні роки став лідером в сегменті місць для розміщення відеофайлів. Затьмаривши собою великі проекти, Ютуб кожен день збирає мільйони користувачів і переглядів. Обсяг завантажених на відеохостинг роликів уже й не злічити, а кількість користувачів в день зашкалює за кілька мільйонів.

Читати Далі →

Кілька порад по створенню сайтів

Кілька порад по створенню сайтів Років п'ять тому на проектування і створення інтернет-сторінки йшло по кілька тижнів. Сучасні технології розвиваються такими темпами, що зробити сайт в даний час можна буквально за годину. Безліч готових платформ, конструкторів і CMS дозволяють створити проект звичайному користувачеві, який не розбирається в програмуванні і дизайні.

Читати Далі →

Різниця між адміністратором і модератором

Різниця між адміністратором і модератором В середині першого десятиліття XXI століття практично кожен користувач Глобальної павутини мріяв про власний сайті і володарювання над "юзерами". Час форумів і чатів кануло в Лету, а колишні адміністратори і модератори слідом за користувачами перебралися в соціальні мережі.

Читати Далі →

Різниця між рекламою в традиційних медіа та інтернет-рекламою

Різниця між рекламою в традиційних медіа та інтернет-рекламою на відміну від інтернет реклами, в телерекламі і друкованій рекламі, а також в рекламі по радіо, нев Можливiсть запозичити простежити скільки людина її подивилося, почуло або прочитало. В цьому випадку реальну ефективність реклами можна оцінити тільки по зміні рівня продажів того чи іншого бренду.

Читати Далі →

Різниця між class і id в CSS

Різниця між class і id в CSS Атрибути елементів в CSS часто стають предметом суперечок професіоналів і любителів. Чи треба застосовувати той чи інший, наскільки доцільно це при ідентичному результаті, який код буде менш витратним і більш правильним, і подібні цим питання обговорюються невпинно, в тому числі і зачіпаючи атрибути class і id.

Читати Далі →

Різниця між. com і. ru

Різниця між. com і. ru Правильно вибране доменне ім'я ресурсу - перший крок на шляху до успіху, особливо якщо мова йде про комерційні проекти. Головне - щоб ім'я відповідало цілям і задачам творця, не порушувало законодавство, було легко запам'ятовується і легко відтвореним. В ідеалі при читанні адреси доменне ім'я має асоціюватися з конкретним інтернет-ресурсом і повідомляти мінімальну інформацію про його зміст.

Читати Далі →

Різниця між копірайтінгом і рерайтинг

Різниця між копірайтінгом і рерайтинг Копірайтинг та рерайтинг є гідними способами заробітку в Інтернеті, пов'язаними з написанням статей на замовлення. Але в чому ж різниця між такими, здавалося б, родинними поняттями? Розглянемо докладніше. Зміст статті Визначення Порівняння Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Різниця між cSS від HTML

Різниця між CSS від HTML Для того щоб зрозуміти яка ж між CSS і HTML різниця, необхідно розібратися, що ж таке CSS, а що таке HTML. В перекладі з англійської CSS означає "Каскадні таблиці стилів". CSS є технологією управління дизайном веб-сторінки, він надає безліч можливостей для опису зовнішнього вигляду сторінки, також дозволяє значно спростити вид HTML сторінки за допомогою перенесення оформлення для елементів сторінки в CSS файл.

Читати Далі →

Різниця між безкоштовними і платними сайтами

Різниця між безкоштовними і платними сайтами Бум сайтів, побудованих на безкоштовних конструкторах, припав на кінець першого десятиліття поточного століття. Колись популярні uCoz і h2m в нинішній час прийшли в занепад, а кращий конструктор wap-сайтів "Wen. Ru" і зовсім закрився. Всьому виною відсутність бажаючих створювати сайти на безкоштовних платформах.

Читати Далі →

Різниця між хостингом і доменом

Різниця між хостингом і доменом Кожен день переглядаючи сотні сторінок в інтернеті, ми часом і не замислюємося, як влаштована Всесвітня павутина. Віртуальний світ складається з мільйонів сайтів. Як відомо, будь-який ресурс в інтернеті має свою назву - домен, а також файли, розташовані на будь-якому фізичному сервері.

Читати Далі →

Різниця між hTTP і HTTPS

Різниця між HTTP і HTTPS Адресна рядок в браузерах найчастіше уваги не приваблює, а то й потрібно перейти за посиланням, скопійований звідкись в буфер обміну. Іноді ми дивимося туди, щоб упевнитися у вірності переходу, особливо це стосується випадків з швидким і нечесним перенаправленням. Але якщо все ж дивимося, то часом помічаємо незвичайне стан: висить якийсь замочок, колір шрифту інший, а замість звичного http: // бачимо чомусь https: //.

Читати Далі →

Різниця між http і www

Різниця між http і www Питання про призначення, місії, функції та завдання http і www виникає, коли ми натикаємося на по-різному оформлені посилання, або коли в адресному рядку три веселі букви то з'являються, то зникають. Шукати відмінності двох всіляко і всесвітньо вживаних абревіатур марно, так як вони мають на увазі зовсім різні речі.

Читати Далі →

Різниця між гіпертекстовими і звичайними документами

Різниця між гіпертекстовими і звичайними документами Інформативність і доступність - ось два найважливіших властивості документів, які ми так цінуємо. Тому вдалий текстовий документ повинен володіти цими властивостями. Якою мірою ними володіє гіпертекст, а в якій - звичайний текст, Ви дізнаєтеся з цієї статті.

Читати Далі →

Різниця між сторінкою та групою "В Контакте"

Різниця між сторінкою та групою "В Контакте" "В Контакте" є на сьогоднішній день одним з найпопулярніших сайтів рунета. Цей ресурс був створений для об'єднання людей, у яких схожі інтереси. Давайте спробуємо розібратися, чим відрізняється сторінка від групи В Контакте. Необхідність в цій статті назріла, тому що на даний момент більшість джерел вже містять застарілу інформацію - мережа дуже швидко розвивається, одна зміна слід за іншим.

Читати Далі →

Різниця між pHP і HTML

Різниця між PHP і HTML Сьогодні в сайтобудівники записався якщо не кожен другий, то кожен третій користувач Інтернету. Сприяють цьому і сервіси створення сайтів, які автоматизують процеси і нічого не пояснюють, в результаті залишаючи адміністрування на тих, хто не має в багажі знань навіть теорії. Звідси і безліч виникаючих помилок, так що трохи лікнепу завжди корисно.

Читати Далі →