Важливі фактори просування сайту в ТОП

Просування сайту в топ пошукових систем залежить від безлічі параметрів. Тут присутній і технічна сторона, і трастових інтернет-ресурсу, і його посилальна популярність - особливо великий вплив робить контент і поведінкові чинники.

Технічні вимоги

Параметри сервера, обраний хостинг, настройки з'єднання під час сесій - всі ці параметри безпосередньо не можуть сприяти підвищенню позиції сайту в пошуковій видачі. Однак якщо інтернет-сторінка повільно завантажується або доступ до неї обмежений якимось періодом доби - можлива істотна втрата позицій.

Високі апаратні або технічні можливості обладнання сервера обумовлює успішну розкрутку сайту. Інтернет-ресурс повинен повноцінно функціонувати в будь-який час і забезпечувати якісний серфінг для всіх відвідувачів. Швидкість завантаження сторінки хоч і не вважається частиною SEO-оптимізації, але все ж буде сприяти утриманню проекту в топі.

Контент

Пошукова машина оцінює якість розміщених текстів та зображень за встановленим алгоритмом. Він постійно розвивається і змінюється. В епоху "голого html" визначальними параметрами були:

  • виділення заголовка тегами h1, h2 і т. Д.;
  • використання ключових фраз і їх виділення тегами strong або bold;
  • щільність ключових фраз;
  • наявність ключових фраз в заголовках;
  • заповнення тегів title, alt (для малюнків);
  • текст для внутрішніх посилань і інші фактори.

Вищевказані фактори зберігають важливість і зараз. Однак якщо раніше можна було обдурити пошуковик переспамом ключових слів, то зараз при оцінці релевантності сторінки все більший упор йде на поведінкові фактори. При оформленні тексту слід виділяти ключові слова і вказувати їх у заголовку, дотримуючись при цьому розумну частоту вживання. Як показує практика, цікавий і змістовний текст має найбільші шанси на просування сайтів в топ 10 пошукової системи.

Поведінкові чинники

Google, Яндекс та інші популярні пошукові системи проводять аналіз поведінки сайту пiсля ознайомлення зі змістом конкретної сторінки. Параметрами поведінкових факторів є:

  • скільки часу затримується людина на сайті;
  • кількість переглянутих сторінок на інтернет-ресурсі;
  • наступні дії: людина продовжує пошук по колишньому запитом чи ні.

Пошукові машини постійно вдосконалюють можливості аналізу дій користувача. Сукупна значення всіх поведінкових факторів може дати оцінку: чи цікавий сайт відвідувачеві. Відповідно до цього коригується його положення в топі пошукової видачі. Низькі показники можуть призвести до потрапляння під дію фільтрів або "штрафів", значно знижують положення сторінки в результатах пошуку.

В ситуації, що склалася орієнтація розвитку інтернет-проекту на потреби людини дає більше можливостей для успішної SEO-оптимізації сторінок, текстів, малюнків і т. П., Ніж застосування будь-яких "секретних" технологій просування. Сайт з цікавим для відвідувача контентом має всі шанси закріпитися на верхніх сходинках результатів пошуку.