Як написати повідомлення в world of Tanks (WoT)?

Як написати повідомлення в World of Tanks (WoT)?

Спілкування - це одна з головних складових будь-онлайн-ігри. У World of Tanks борються мільйони користувачів, і нерідко під час бою потрібно повідомити союзникам будь-яку інформацію, попросити у них допомоги або просто поставити запитання. Для цих цілей в клієнті гри передбачений спеціальний ігровий чат, але крім нього, будь-який власник ігрового аккаунта в "Світі танків" може писати повідомлення в темах офіційного форуму гри, а також спілкуватися в приватній бесіді з іншим гравцем в "ангарі". Як написати повідомлення в World of Tanks іншому гравцеві або команді?

Отже, як ви зрозуміли, у будь-якого гравця є три способи текстового спілкування з іншими користувачами. Щоб написати повідомлення в ігровому чаті гри, після початку відліку часу або під час бою натисніть кнопку Enter на клавіатурі і почніть вводити текст повідомлення. Для відправки повідомлення знову натисніть Enter.

Якщо ви хочете, щоб крім союзників ваше повідомлення побачила і команда противника, то клікніть кнопку "TAB": зліва від віконця введення тексту з'явиться напис "Всім".

Для переговорів всередині взводу клікніть двічі TAB до появи напису "Взвод".

Як написати повідомлення в WoT в приватному каналі? Після авторизації в клієнті ви можете спілкуватися з будь-яким гравцем "Мира танков". Бажаєте почати переписку з одним?Натисніть внизу першу іконку, натисніть на нік одного лівою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть пункт "Створити приватний канал".

В новому віконці введіть текст і підтвердіть відправку повідомлення кнопкою Enter.

Якщо ви хочете написати повідомлення гравцеві, якого немає в контакт-листі, скористайтеся пошуком контактів в цьому ж меню і створіть приватний канал.

Крім того, ви можете спілкуватися з гравцями на форумі "Мира танков", який доступний за адресою // forum. worldoftanks. ru. Відкрийте в браузері адресу форуму, клікніть вверху кнопку "Вхід". На новій сторінці введіть дані від вашого ігрового аккаунта: поштову скриньку і пароль до World of Tanks. Після авторизації, виберіть тему і в вікні швидкого відповіді напишіть своє питання або повідомлення учасникам форуму.

Пам'ятайте, що в ігровому чаті і приватному каналі за нецензурні вирази особливо не карають, але це жорстко карається на форумі гри. Внаслідок чого дотримуйтесь моральні норми і принципи, не ображайте гравців, як на форумі, так і в бою. Ніхто не знає, хто знаходиться по ту сторону екрану - доросла людина, школяр, студент або дитина. Вдалого бою і приємного спілкування!