Як зняти гроші з webmoney

Як зняти гроші з Webmoney

Практично кожному користувачеві Мережі доводилося використовувати електронні гроші для оплати покупок або послуг. Але крім тих, хто витрачає електронну валюту, є ті, хто заробляє в інтернеті. Згодом гроші на гаманці накопичуються і виникають цілком закономірні запитання про те, як перевести в готівку суму, що накопичилася.

В Росії Webmoney дуже популярна, нею можна оплатити практично всі послуги та придбати товари на будь-яких сайтах. До того ж більшість сервісів в якості електронної валюти для розрахунку з клієнтами використовують тільки Webmoney. Тепер же виникає інше питання: як зняти гроші з Webmoney?

В порівнянні з іншими електронними валютами, зняти гроші з Вебмані трохи складніше, тому що потрібна певна процедура підтвердження документів, якщо обраний спосіб переведення в готівку за допомогою банківської карти.

Безсумнівно, можна скористатися сервісами, які надають послуги з переведення в готівку Вебмані. Такі сервіси називають біржами обміну валют. Мабуть, найпопулярніша біржа в Рунеті - // exchanger. ru, дозволяє обмінювати валюти і виводити гроші з Вебмані на банківський рахунок.

Але краще скористатися сервісом самої системи - // banking. webmoney. ru.

Правда, для початку потрібно оформити деякі документи. По-перше, у вас повинен бути формальний атестат (з підтвердженими паспортними даними).По-друге, знадобиться завантажити скан паспорта і скан ІПН в jpg-форматі. Без завантаження даних документів в інтерфейс системи висновок грошей не буде доступний. При завантаженні документів варто обов'язково вказати, що ви завантажуєте їх з метою вивести WMR на банківський рахунок. По-третє, пластикова карта повинна бути оформлена на ту людину, на якого оформлений і формальний атестат.

Потім відсилаємо лист на адресу docs @ guarantee. ru, в якому просимо відкрити доступ до виведення коштів. Після перевірки ви зможете створити шаблон для виведення. Відкриваємо Банкінг. Вебмані і авторізіруемся в системі за допомогою кіпера. Справа вибираємо "R-Гаманці / Вивести".

Створюємо шаблон з даними: БИК і назва банку, в якому у вас заведена картка, розрахунковий / кореспондентський рахунок, номер карти і т. Д. Після затвердження шаблону можна приступити до виведення коштів.

В інтерфейсі системи знову переходимо по посиланню "R-Гаманці / Вивести", вводимо потрібну суму для виводу, погоджуємося з договором оферти і натискаємо "Сплатити рахунок". Через Keeper оплачуємо рахунок, і через 1-3 дні гроші надійдуть на вашу картку. Комісія системи становить 0, 8% + 15 рублів за кожен висновок.

За допомогою сервісу Banking Webmoney Transfer можна зняти гроші з рахунку Webmoney і на окремий банківський рахунок, правда, тільки на свій.

Останнім часом в сфері електронних валют з'явився черговий тренд, пов'язаний зі спеціальними пластиковими картками, до яких прив'язаний ваш електронний гаманець. Причому ці карти випускає сама платіжна система. У випадку з Webmoney така можливість існує. Більш докладно про неї можна почитати тут - // wiki. webmoney. ru / projects / webmoney / wiki / WebMoney_Cards. Безсумнівно, потрібно формальний атестат.

Відповідаючи на питання: "Як зняти гроші з Webmoney без атестата?", Можна сказати, що без нього не обійтися. Але є інший робочий варіант - перевести Вебмані в будь-яку іншу валюту, будь то Ківі або ЯД. Наприклад, при виведенні Яндекс. Грошей не потрібно ні атестат, ні паспорт, ні скан ІПН.

Що стосується питання про те, чи можна зняти гроші з Webmoney через термінал, відповідь на нього простий: "Ні". Термінали дозволяють тільки поповнити гаманець Webmoney, зняття з них неможливо.

Проаналізувавши все вищесказане, визначитеся з тим, чи готові ви пройти через всі процедури оформлення документів для виведення грошей. Адже іноді простіше обміняти одну валюту на іншу і вивести її більш простим способом.