Як накрутити волосся щипцями?

Як накрутити волосся щипцями?

Існує безліч варіантів завивки, які можна використовувати в домашніх умовах. Для цього вибирають і бігуді, і фени-щітки, і прасування, і класичні щипці. Деякі жінки вважають, що бігуді - це найпростіший спосіб домогтися потрібного ефекту, хоча і вимагає часу. Дійсно, для застосування інших приладів необхідні певні навички. Але якщо знати, як накрутити волосся щипцями, то можна дуже швидко зробити красиві локони.

Зміст статті

 • Що треба знати про укладання?
 • Способи завивки за допомогою щипців
 • Як доглядати за волоссям при використанні щипців?

Що треба знати про укладання?

Головне, з чого слід почати, - потрібно ідеально висушити волосся. Щипці під час роботи здатні досить сильно нагрітися, і щоб не перепалювати пасма, необхідно використовувати спеціальні засоби для укладання.

Чим частіше ви застосовуєте щипці, тим швидше можуть висушувати локони. Тому до вибору самого приладу слід підходити з усією відповідальністю. Чим більше можливостей для налаштування температури, тим дбайливіше щипці будуть ставитися до вашого волосся.

При покупці потрібно враховувати і тип локонів. Наприклад, для тонкого волосся краще вибрати модель з функцією подачі охолодженого повітря, щоб можна було його чергувати з "гарячим" режимом. Зверніть увагу і на таку характеристику щипців, як потужність.Для жорстких волосся переважний прилад з великим її показником. Адже укладати ці локони доведеться довго, і бажано скоротити час впливу на них гарячого повітря. І, звичайно, функція іонізації, якою оснащені багато моделей, буде корисна в будь-якому випадку, оскільки сприяє зволоженню.

Як накрутити волосся на щипці? Для початку треба вибрати насадки. У моделях відомих брендів часто в комплектацію входять насадки різного типу: спиралеподібні - для дрібних локонів, гофровані - для того, щоб робити хвилю.

до змісту ↑

Способи завивки за допомогою щипців

Для того щоб отримати гарну укладку, потрібно розділити волосся на кілька секцій - тім'яну, фронтальну, дві скроневі і потиличні. Найкраще закріпити пасма, щоб вони не заважали накручувати сусідні.

 1. Завивку починають з потилиці. Бажано накручувати невеликі пасма (їх ширина залежить від густоти шевелюри, але в будь-якому випадку - не більше 2 см).
 2. Волосся накручують на стрижень щипців по спіралі, в напрямку від коренів до кінчиків. Тобто перед початком завивки пасма щипці потрібно розташувати у її заснування.
 3. Після того як ви затвердили локон на стрижні плойки, потрібно потримати його в цьому положенні ще 10-15 секунд, а потім можна розкручувати.
 4. Після потиличної зони завивають пасма на скронях, а потім - на тімені і біля чола.
 5. Коли все локони будуть закручені, їх треба залишити в такому стані на 10-15 хвилин, а потім злегка розчесати пальцями і трохи скропити лаком.

до змісту ↑

Як доглядати за волоссям при використанні щипців?

Багато хто вважає, що фени, праски та будь-які інші електроприлади пересушують волосся.Почасти це дійсно так - за умови, що рекомендації виробника щодо їх застосування не дотримуються. До того ж мало знати, як правильно накрутити волосся щипцями, потрібно ще не забувати про правила догляду:

 • Щоб локони залишалися блискучими і здоровими, обов'язково використовуйте не тільки шампунь, але і кондиціонер.
 • Раз на тиждень рекомендується робити відновлює маску, яку вибирають залежно від типу волосся. В основному застосовують зволожуючі склади, але іноді потрібні і поживні.
 • Перед сном потрібно розчісувати волосся масажною щіткою, щоб поліпшити кровообіг шкіри голови - це добре позначається і на стані локонів.
 • Перед самою процедурою завивки обов'язково використовуйте спеціальне термозахисної засіб.