Як змити фарбу для волосся з особи?

Як змити фарбу для волосся з особи?

Багато жінок вважають марнотратним витрачати час і гроші на щомісячний похід в перукарню і вважають за краще фарбуватися в домашніх умовах. Але якщо робити це без сторонньої допомоги, рано чи пізно постане питання, як змити фарбу для волосся з особи.

Зміст статті

  • Спирт і абразиви
  • Масла
  • Кефір і лимон
  • Подібне лікувати подібним

Спирт і абразиви

Зазвичай, щоб не забруднитися, шкіру в зоні ризику ретельно змащують жирним кремом. І все-таки від осічок не застрахований ніхто - часом пляма, не помічене відразу після фарбування, здатне надовго зіпсувати настрій. На жаль, мильний розчин може змити тільки досить свіжу фарбу. Якщо він не допоміг, доводиться шукати альтернативні способи.

Наприклад, непоганим варіантом, що допомагає впоратися з фарбою для волосся, може стати спирт. Якщо шкіра добре переносить спиртовмісні лосьйони і тоніки, потрібно змочити в одному з цих коштів ватний диск і терти пляму до позитивного ефекту. Однак це підійде не всім - часто виникають подразнення, відчуття сухості, стягнутості. Адже не секрет, що спирт висушує шкіру.

Ще один засіб, який застосовується для відтирання фарби для волосся, - ацетон. Але на обличчі, де шкіра за замовчуванням тонше і ніжніше, краще його не використовувати. Є й інші, менш агресивні засоби. Наприклад, косметичний скраб.Потрібно нанести його на пляму і м'яко потерти. Якщо пощастить, фарба зникне. Рекомендується скористатися і содою, якщо раптом скрабу під рукою не виявиться. Вона теж хороший абразив. Кашка з води і соди застосовується аналогічно. М'якими скрабірующімі властивостями володіє і зубна паста. Якщо вона не викличе роздратування, то може виявитися цілком ефективною.

до змісту ↑

Масла

Якщо під рукою є дитяче масло, використовувати його - чудова ідея. У більшості випадків фарба сходить з шкіри. Потрібно вмочити в нього ватний диск і обробляти забруднену ділянку. Голими руками цього краще не робити - масло розчиняє фарбу, і можна забруднити пальці. Якщо відтирання не принесло очікуваного ефекту, слід залишити його на ніч: ватний диск щедро змочити олією, накрити їм пляма і накласти зверху пов'язку, яка дозволить не забруднити подушки. На ранок фарба зазвичай зникає без сліду, і питання, як змити фарбу для волосся з особи, перестає бути актуальним.

Схожий ефект надасть будь-яку рослинну олію - оливкова, лляна, соняшникова. Вони не зашкодять ніжній шкірі обличчя і зазвичай є на будь-якій кухні, що дуже важливо, коли пляма виявилося раптово пізно вночі або перед самим виходом на роботу. Подібними властивостями володіє і вазелін. Взагалі всі засоби на основі масел використовуються однаково.

до змісту ↑

Кефір і лимон

Логічно, що речовини, що застосовуються для освітлення фарбованого волосся, допоможуть вивести фарбу і з шкіри. Якщо на пляму накласти ватний диск, рясно змочений кефіром, хвилин через десять воно цілком може розчинитися. Таким же чином рекомендується використовувати і лимонний сік. Однак кефір корисніше для чутливої ​​шкіри обличчя - сильна фруктова кислота здатна викликати зайву сухість.

до змісту ↑

Подібне лікувати подібним

Ну а якщо всі перераховані вище засоби не дали потрібного ефекту, значить, фарба дійсно стійка. В такому випадку можна зробити хід конем: взяти залишки складу, який був нанесений на волосся, добре змастити ним засохлу пляму, щоб воно розм'якшилися, і спінити пальцями. Краще перед цим надіти рукавички, щоб потім не відмивати ще й руки. Ті, хто застосовував такий спосіб, стверджують, що пляма змивається без праці.

Деякі діляться своїм досвідом видалення фарби з особи вологими серветками. В принципі, варто спробувати - вони навряд чи зашкодять шкірі, хіба що найбільш чутливою.

А взагалі, якщо є можливість, непогано б убезпечити себе заздалегідь. У багатьох спеціалізованих магазинах продаються засоби саме для видалення фарби з шкіри. Слід вивчити їх асортимент і порадитися з перукарями щодо їх ефективності.