Як користуватися пінкою для волосся?

Як користуватися пінкою для волосся?

При створенні зачіски можна застосовувати різні допоміжні склади. Одним з них є пінка. Її першорядне призначення - фіксація волосся при укладанні. Крім того, нанесене засіб, огортаючи волоски, робить їх об'ємніший, в результаті чого і вся зачіска стає пишною, більш привабливою. Але щоб дійсно отримати бажаний результат, необхідно знати, як користуватися пінкою для волосся.

Зміст статті

  • Вибір відповідного засоби
  • Черговість дій

Вибір відповідного засоби

Немає сенсу купувати в магазині перший-ліпший склад, адже пінка для волосся має досить багато різновидів. За якими ж критеріями розрізняються кошти, укладені в різних флаконах? Ось основні з них:

  1. Сила фіксації. Ця характеристика вказує, наскільки довговічним буде отриманий ефект. Можна вибрати потрібну ступінь: від слабкої до екстрасильної. Будь-який варіант дозволить волоссю залишитися м'якими і податливими. Однак при частому використанні рекомендується зупинитися на складі слабкої фіксації, щоб не пересушити локони.
  2. Довжина волосся. Цей фактор змусив виробників випускати засоби, різні за швидкістю всмоктування і висихання. Адже якщо на коротких пасмах ці процеси відбуваються швидко, то довге волосся важко рівномірно обробити до того, як пінка почне активно діяти.В результаті можна навіть зіпсувати весь образ. Тому підбирати продукцію необхідно, орієнтуючись на особисті показники.
  3. Прямі або неслухняне волосся. До другого типу зазвичай відносять кучеряві локони. Їх важко укласти в задуманому напрямку. Склади для неслухняних пасом успішно вирішують цю проблему - саме для таких цілей вони оснащені розм'якшуючими компонентами.
  4. Пофарбовані волосся. Для подібної ситуації існує особлива пінка. До її складу включаються речовини, що попереджають руйнування фарбувального пігменту. Крім того, існує спеціальна пінка для фарбування. Вона, звичайно, не покликана змінювати колір кардинально, але освіжити його або створити бажаний відтінок цілком здатна.
до змісту ↑

Черговість дій

Отже, як користуватися пінкою для укладання волосся? Основні етапи:

  1. Підготовка пасом. Склад подіє краще на волоссі, вимитих з шампунем. В такому випадку вони будуть знежирені і більш сприйнятливі до впливу додаткових коштів. Промаківая пасма рушником, намагаючись їх не плутати, слід домогтися того, щоб з них не стікала вода. Висушувати до кінця волосся не потрібно.
  2. Нанесення пінки. Поганий буде як надлишок кошти на волоссі, так і його недолік. При дозуванні враховується розмір пасом. Для негустий шевелюри досить взяти порцію розміром з волоський горіх. Середні волосся зажадають кількості, який можна порівняти з великим персиком. Довгим пасмам відповідає найбільша витрата - заповнена долонька. Видавав склад, треба спочатку промазати їм коріння, а потім розподілити засіб по всій масі волосся за допомогою гребінця.
  3. Укладання. Після застосування пінки проводиться звичайна завивка з використанням бігуді, щипців або інших пристосувань.При бажанні можна створити образ з ефектом "мокрого волосся". Робиться це просто: після нанесення пінки оброблені пасма потрібно розтріпати, а потім закріпити зачіску, просушити її феном.

Тепер, вивчивши, як правильно користуватися пінкою для волосся, можна приступати до створення чудових, притягують погляди образів.