Як викласти відео в Ютуб

Як викласти відео в Ютуб

YouTube за останні роки став лідером в сегменті місць для розміщення відеофайлів. Затьмаривши собою великі проекти, Ютуб кожен день збирає мільйони користувачів і переглядів. Обсяг завантажених на відеохостинг роликів уже й не злічити, а кількість користувачів в день зашкалює за кілька мільйонів. Якщо ви є користувачем Ютуб, то напевно вже щось туди завантажували. Адже іноді хочеться поділитися своїм роликом з друзями і громадськістю.

Переглядати ролики на YouTube можна як на комп'ютері, так і на мобільних девайсах, будь то планшет з андроїд або смартфон на iOS. Що стосується викладання відеороликів, то і тут є де розгулятися: вивантаження з ПК, за допомогою мобільних програм, за допомогою e-mail і т. Д.

Зміст статті

  • Вивантаження роликів з ПК
  • Вивантаження відео за допомогою e -mail
  • Вивантаження відеороликів з мобільних пристроїв

Вивантаження роликів з ПК

Про те, як викласти відео в Ютуб з комп'ютера, писали практично всі, так як це найпростіший і популярний спосіб вивантаження. Насамперед потрібно авторизуватися на Ютубі, ввівши логін і пароль від аккаунта. Потім на головній сторінці вгорі натискаємо "Додати відео".

натисніть на картинку для збільшення

На що відкрилася в браузері сторінці натискаємо на іконку зі стрілочкою і вибираємо файл для завантаження.

натисніть на картинку для збільшення

Почнеться процес завантаження відео на YouTube, який відображається на спеціальній шкалі.

Після чого залишиться задати назву ролика, зробити опис і натиснути на кнопку "Опублікувати".

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

Вивантаження відео за допомогою e-mail

Якщо з якої-небудь причини відео не завантажується на Ютуб, можна поступити наступним чином. Відкриваєте сайт YouTube і клікаєте поруч з кнопкою "Додати відео" на шестірню. Після чого з'явиться невелике меню, де потрібно буде вибрати "Налаштування YouTube".

натисніть на картинку для збільшення

У вікні налаштувань ви побачите спеціальний e-mail, виданий вам для завантаження відео.

натисніть на картинку для збільшення

Для кожного користувача адресу електронної пошти унікальний. Залишається тільки відправити на дану поштову скриньку відеоролик, і він автоматично опублікує на YouTube.

до змісту ↑

Вивантаження відеороликів з мобільних пристроїв

Мобільні платформи мають у своєму розпорядженні спеціальними програмами-завантажувачами відеороликів. Так, для платформи Android створено програму YouTube, за допомогою якого можна не тільки дивитися відео, а й вивантажувати ролики на відеохостинг. Для цього слід запустити додаток, ввести логін і пароль і торкнутися значка "Додати". Після чого потрібно буде вибрати відео і дочекатися закінчення його вивантаження на відеохостинг.

Якщо вас цікавить, як викласти відео в Ютуб з Айпад, то скористайтеся додатком "YouTube Об'єктив". Принцип його дії такий же, як у програми "YouTube" на Android.

Для тих, хто вирішив викласти відео в Ютуб з айфона або іншого пристрою на iOS, існує корисна функція в додатку "iOS Фото".Звідти безпосередньо можна завантажувати відео в YouTube. Якщо при додаванні відеоролика виникла помилка "Неможливо опублікувати", то потрібно увійти в обліковий запис YouTube і перейти по посиланню // m. youtube. com / create_channel для створення каналу.

Цікаво про вивантаження відео на YouTube розказано в цьому ролику: