Як оновити world of Tanks (WoT)?

Як оновити World of Tanks (WoT)?

Приблизно раз в два-три місяці Wargaming випускає новий патч до World of Tanks. Останнє на даний момент (вересень 2014 року) оновлення 9. 2 вийшло 29 липня 2014 року. Не минуло й двох місяців, як "Варгеймінг" підготував новий патч 9. 3. Тестування поновлення 9. 3 йде повним ходом. Гравці РУ-кластера можуть випробувати в бою "свіженькі" легкі танки, а також на собі відчути нову "каральну систему". Крім того, в оновленні з'являться цікаві переваги у преміумних танків, погіршаться характеристики парочки фанових машин (британської САУ FV304, американської пт-сау M18), а також з гри видалять популярний КВ-1С. Вірніше, даний супертанк 6 рівня поділять на 2 танка, як це колись було зі звичайним КВ. Але при кожному виході патча гравцям доводиться оновлювати гру. Як оновити World of Tanks і зробити це правильно?

Власне кажучи, є два способи оновлення гри "Світ танків":

  • через лаунчер гри;
  • за допомогою спеціального файлу client. patch. download.

Розберемо обидва способи і визначимося, як краще оновлювати гру.

Правда, для початку варто сказати, що всі оновлення необхідно завантажити тільки з офіційного сайту гри // worldoftanks. ru. Завантажуючи патчі з інших сайтів або торрентів, ви піддаєте свій ігровий аккаунт ризику бути "викраденим". Кілька патчів тому гра оновлювалася ще одним способом: скачували патч у вигляді звичайного exe-файлу і встановлювався поверх клієнта.Wargaming відмовився від такого способу оновлення, так як подальша конвертація ігрових файлів займала величезну кількість часу, а після установки exe-шника клієнт гри нерідко "виходив з ладу".

Отже, якщо вийшов новий патч, то оновити клієнт можна наступним чином: запускаєте ігровий лончер і чекаєте закінчення завантаження файлів.

натисніть на картинку для збільшення

лончер автоматично завантажить всі необхідні файли і встановить оновлення.

натисніть на картинку для збільшення

Обсяг оновлень може досягати трьох гігабайт. Так що, якщо у вас повільний інтернет, скачування оновлень для гри затягнеться. При цьому у вас є вибір: безпосередньо завантажувати файли нового патча з сервера "Варгеймінга" або використовувати для оновлення торрент.

натисніть на картинку для збільшення

Інший спосіб поновлення клієнта гри полягає в наступному: ви завантажуєте особливий файл у форматі "назва патча_client. Patch. Download" і копіюєте його в спеціальну папку ігрового клієнта. Посилання на скачування цього файлу ви можете отримати на сторінці офіційного сайту гри // worldoftanks. ru / ru / content / guide / general / frequently_asked_questions / # ways_to_load.

натисніть на картинку для збільшення

Після скачування файлу client. patch. download, вам потрібно скопіювати його в директорію Updates, яка розміщена по шляху C: / Games / World_of_Tanks. Після цього потрібно запустити лончер гри, і оновлення автоматично встановляться.

натисніть на картинку для збільшення

Відповідь на питання, як оновити WoT, отриманий. Залишається запам'ятати кілька корисних порад. При оновленні клієнта гри краще відключити фаєрвол і антивірус, а також всі програми, які споживають інтернет в "необмеженій кількості", - торрент-клієнти та даунлоадер.Чим менше програм будуть вантажити інтернет-канал, тим швидше ви відновите клієнт. Що стосується часу установки нових оновлень, то все залежить від їх обсягу та "заліза" вашого комп'ютера. Часом установка може затягнутися і на півгодини.