Як оновити флеш-плеєр?

Як оновити флеш-плеєр?

Adobe Flash Player - це один з найпоширеніших медіаплеєрів. Він встановлений на безлічі настільних комп'ютерів, а велика частина відео, викладених на відеохостингу, має формат FLV. Саме для FLV-формату і створювався Flash Player. Але з флеш-плеєром від Adobe пов'язано і найбільша кількість "вірусів". Як оновити флеш-плеєр, що не потрапивши на прийом шахраїв?

Запам'ятайте, що оновлення будь-якої програми варто завантажувати з офіційного сайту. Flash Player - це звичайна програма від Adobe, яка вбудовується в усі браузери і дозволяє переглядати відеоролики і інтерактивне вміст сайтів. Офіційний сайт AFP - // get. adobe. com / ru / flashplayer. Відкриваємо цей сайт в браузері і натискаємо посилання, зазначену на зображенні:

натисніть на картинку для збільшення

На новій сторінці вибираємо посилання "Потрібен програвач для іншого ПК" і переходимо по ній.

натисніть на картинку для збільшення

Вказуємо свою версію операційної системи, а також для будь браузера вам потрібно флеш-плеєр. Тільки так ви зможете оновити флеш-плеєр до останньої версії, не турбуючись про безпеку системи.

натисніть на картинку для збільшення

Почнеться процес "ініціалізації", після якого вам потрібно буде вибрати місце для файлу на диску і зберегти інсталятор флеш-плеєра на комп'ютер.

натисніть на картинку для збільшення

Після закінчення завантаження файлу закриваємо всі браузери і запускаємо його.Дозволяємо Flash Player автоматично завантажувати та встановлювати оновлення та натискаємо кнопку "Далі".

натисніть на картинку для збільшення

Розпочнеться автоматичне завантаження флеш-плеєра. Якщо ви не зняли галочку з установки утиліти від McAfee, то вона також завантажиться разом з Flash Player.

натисніть на картинку для збільшення

Після закінчення завантаження і установки завантаженого програмного забезпечення натискаємо кнопку "Завершити".

натисніть на картинку для збільшення

Якщо у вас немає на комп'ютері антивіруса, то утиліту від McAfee можна не видаляти. В іншому випадку McAfee Security Scan обов'язково варто видалити, так як вона буде конфліктувати з встановленим на вашому комп'ютері антивірусом. Відкриваємо "Панель управління >> Програми та засоби" і видаляємо встановлену утиліту.

натисніть на картинку для збільшення

Пам'ятайте, що оновити флеш-плеєр безкоштовно ви можете в будь-який час і з будь-якого комп'ютера. Головне, не завантажуйте інсталятори з інших сайтів. Якщо в браузері ви побачили напис про те, що вам рекомендується оновити Flash Player, то ні в якому разі не клікайте по цій рекламі, так як вона практично завжди веде на заражені сайти і провокує скачування вірусу. Adobe Flash Player нагадає користувачеві про оновлення і сам завантажить його для подальшої установки. Відео з процесом оновлення флеш-плеєра представлено нижче: