Як оновити драйвера на windows 7?

Як оновити драйвера на Windows 7?

Кожен пристрій або устаткування, встановлене в комп'ютер, управляється системою Windows за допомогою спеціальної програми - драйвера. Без інстальованого драйвера робота обладнання буде супроводжуватися помилками, а деякі пристрої без них і зовсім відмовляться працювати. Виробники пристроїв з кожним новим оновленням драйверів покращують взаємодію між системою і вбудованим пристроєм, внаслідок чого рекомендується завжди встановлювати свіжі версії драйверів. Але як стежити за їх оновленням? Як оновити драйвера на Windows 7?

Зміст статті

 • Автоматичний режим установки драйверів
 • Ручний режим оновлення програмного забезпечення

Автоматичний режим установки драйверів

Операційна система Windows вміє самостійно шукати драйвера в інтернеті і встановлювати їх на комп'ютер . Досить дозволити їй в автоматичному режимі інсталювати необхідне програмне забезпечення. У Windows 7 активувати автоматичну установку драйверів можна в такий спосіб:

 1. Відкрийте меню "Пуск" і виберіть пункт "Пристрої та принтери".

  натисніть на картинку для збільшення

 2. В новому вікні клікніть правою кнопкою миші на іконці з назвою вашого комп'ютера. У випадаючому списку виберіть пункт "Параметри встановлення пристроїв"

 3. Дозвольте Windows 7 завантажувати драйвера і встановлювати їх, пересунувши тригер в стан "Так".Після чого збережіть налаштування, клікнувши кнопку "Зберегти".

  натисніть на картинку для збільшення

 4. Ви можете скористатися напівавтоматичним режимом установки нового програмного забезпечення. Посуньте тригер в стан "Ні" і відзначте пункт "Завжди встановлювати найбільш підходящі драйвера ...".

  натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

Ручний режим оновлення програмного забезпечення

Якщо ви вважаєте себе досвідченим користувачем, то ви, швидше за все, знаєте про ручному способі оновлення драйверів. Відкрийте "Мій комп'ютер" і натисніть вгорі "Властивості системи". У новому вікні перейдіть за посиланням "Диспетчер пристроїв".

натисніть на картинку для збільшення

Виберіть будь-який пристрій, до якого ви хочете оновити програмне забезпечення. Клацніть по ньому правою кнопкою і натисніть "Оновити драйвера".

натисніть на картинку для збільшення

Дозвольте системі провести автоматичний пошук драйверів і їх установку.

натисніть на картинку для збільшення

Нерідко Windows не виявляє свіжі драйвера для встановленого обладнання. Як оновити драйвера на Windows 7 в цьому випадку? Якщо у вас ноутбук, то найпростіше зайти на сайт виробника, знайти в списку свій ноутбук і завантажити драйвера для кожного обладнання. У будь-якої компанії, що виробляє ноутбуки, на офіційному сайті викладається програмне забезпечення під певну модель пристрою. Що стосується драйверів для відеокарти, то оновлюватися краще на сайті виробника відеоадаптера.

Але якщо у вас стаціонарний комп'ютер, то оновлення програмного забезпечення може затягнутися, оскільки доведеться відвідувати десятки сайтів-виробників і шукати для свого обладнання драйвера.Оновити всі драйвера на Windows 7 за один раз допоможе програма Driver Pack Solution. Дивлячись на назву, можна зрозуміти, що дана програма являє собою набір всіляких драйверів для всіх існуючих пристроїв. Обсяг програми досить великий і зростає з кожним місяцем. Скачайте Driver Pack Solution з офіційного сайту // www. drp. su і запустіть її на своєму комп'ютері. Програма автоматично виявить встановлене обладнання, звірить версії інстальованих драйверів і в разі необхідності встановить свіжі драйвера.

натисніть на картинку для збільшення

Правда, перед оновленням будь-якого драйвера обов'язково створіть точку відновлення системи. Нерідко після інсталяції програмного забезпечення виникають проблеми в Windows. Якщо ж у вас включено автоматичне створення контрольних точок відновлення, то цей пункт можна опустити. Наочно про оновлення драйверів розказано в цьому ролику: