Як розблокувати аккаунт в world of Tanks (WoT)?

Як розблокувати аккаунт в World of Tanks (WoT)?

За вже сформованою традицією компанія Wargaming щомісяця публікує інформацію про кількість заблокованих гравців. Причиною бана геймера може стати ботоводство, Тімкіллерство, використання заборонених модів і програм. В останні оновлення 0. 9. 3 і 0. 9. 4 була введена особлива "каральна система", яка в автоматичному режимі банить гравців, що завдають шкоди союзникам, і ботів. Після численних скарг з тестового сервера розробники вирішили почекати з баном за самознищення. Але нерідко під блокування аккаунта потрапляють чесні гравці. Так сталося в жовтні 2014 року, коли величезна кількість акаунтів гри було заблоковано через витік даних електронних скриньок. Як розблокувати аккаунт в World of Tanks?

Для початку варто уточнити, що якщо вам було накладено бан за ботоводство (використання ботів для прокачування танків), то розблокувати такий аккаунт неможливо ніяким способом. Забудьте про нього, як про страшний сон. Технічної підтримки заборонена розблокування ботовод.

Якщо ж ваш аккаунт був заблокований через втрату доступу до нього, то після відновлення пароля до ігрового акку вам буде потрібно написати лист до "Центру підтримки". Відкрийте сайт // ru. wargaming. net / support / і натисніть посилання "Увійти".

натисніть на картинку для збільшення

Введіть дані свого ігрового аккаунта і авторизуйтесь в "Центрі підтримки". Після чого натисніть посилання "Мої заявки" і на новій сторінці клацніть на кнопці "Створити заявку".

натисніть на картинку для збільшення