Як з чорного перефарбуватися в рудий?

Як з чорного перефарбуватися в рудий?

Рудий колір волосся - яскравий, красивий і привертає увагу до особи. Він дуже багатий відтінками: мідний, коньячний, червоного дерева, морквяний, вогненно-золотистий, колір опалого листя ... Практично будь-яка жінка може підібрати відповідний їй по насиченості і яскравості тон. Перефарбування в рудий містить в собі виклик, спробу щось кардинально змінити. І дуже прикро буде, якщо результат вийде не таким, як хотілося б. Щоб цього уникнути, потрібно знати, як з чорного перефарбуватися в рудий (світле волосся набувають вогненний відтінок досить легко).

Зміст статті

  • Чи варто застосовувати народні рецепти?
  • Перекис прибере натуральний колір
  • Змивка - для фарбованих локонів

Чи варто застосовувати народні рецепти?

На жаль, натуральні засоби, які діють м'яко і не псують шевелюру, допоможуть мало. Навіть хна додасть темним волоссям тільки рудуватий відтінок. А на фарбованих локони її краще взагалі не використовувати - кінцевий колір може виявитися дуже несподіваним, від зеленого до фіолетового. Щоб перефарбуватися в рудий, та й в будь-який більш світлий тон, спочатку необхідно позбутися від темного пігменту. Перевірені домашні засоби - мед, лимонний сік, кефір з корицею - дадуть лише легке освітлення, якого явно недостатньо для кардинальної зміни кольору. Якщо бажання стати рудою непереборно, на допомогу прийдуть хімічні засоби.Для темних від природи волосся потрібен освітлювач на основі перекису водню. А щоб позбутися від штучного пігменту, потрібно змив для фарби.

до змісту ↑

Перекис прибере натуральний колір

Щоб освітлити чорні нефарбовані локони, знадобиться 3% перекис водню. Її зручно наносити з флакончика зі спреєм.

  1. Чисті, трохи вологе волосся потрібно попередньо добре розчесати - сплутані місця можуть осветлиться нерівномірно.
  2. Потім перекис слід ретельно розпорошити на всю голову, від коренів до кінчиків. Це легше зробити, якщо розділити пасма і обробляти їх окремо.
  3. Тримати засіб на волоссі потрібно близько години - в залежності від насиченості природного кольору і бажаного відтінку. Приблизно через півгодини на окремі пасма можна перевірити, що виходить. Занадто світлий відтінок не потрібен, адже осветлиться необхідно всього лише до рудого.
  4. Коли він буде досягнутий, перекис слід змити і нанести кондиціонер. Його треба тримати з півгодини, адже освітлення досить сильно пошкоджує волосся. Після засіб змивається з волосся.

Коли голова висохне, потрібно оцінити вийшов колір. Якщо цей відтінок рудого підходить, можна залишити все як є. В іншому випадку потрібно пофарбувати волосся перманентної або полуперманентние фарбою в обраний колір - тепер він ляже як треба.

до змісту ↑

Змивка - для фарбованих локонів

Але як перефарбуватися з чорного в рудий колір, якщо шевелюра вже була забарвлена? Тут не обійтися без змивки. Потрібно звернути увагу - натуральні барвники, такі як хна і басма, вона не візьме. В інших випадках слід почекати, поки голова забрудниться, і можна приступати.Крім змивки, знадобиться ще шампунь глибокого очищення і, звичайно, час. Одноразове застосування не принесе результату.

  1. В упаковці кошти для видалення фарби зазвичай два флакони. Потрібно змішати їх в рівній пропорції і нанести на сухе волосся, уникаючи по можливості шкіри. Починати краще з потилиці.
  2. Коли вся голова буде оброблена, слід надіти поліетиленову шапочку і посидіти так хвилин двадцять.
  3. Потім видалити засіб великою кількістю гарячої води і шампунем глибокої очистки. Промивати волосся потрібно дуже ретельно, до скрипу.

Щоб вивести чорну фарбу, потрібно 4-5 таких процедур. Після них шевелюра придбає жовтуватий колір, і тоді вже можна фарбуватися в обраний відтінок рудого. Але між останньою змивом і фарбуванням повинно пройти не менше 40 хвилин.

Необхідно пам'ятати, що освітлення псує волосся. Якщо вони і так пошкоджені, ймовірно, варто почекати зі зміною кольору і для початку їх підлікувати.