Як перевести word в PDF?

Як перевести Word в PDF?

Формат PDF давно вже став "стандартом" в сфері публікації офіційних документів. Резюме, ділові листи, прайси і інші документи публікуються в основному в форматі PDF, оскільки незалежно від того, якою програмою його відкрити, форматування тексту залишиться таким же, як в первісному файлі, з якого він був конвертований. А ось у випадку з документами в Word-форматах можуть часто виникати проблеми, адже різні редактори форматують тексти "по-своєму".

В результаті при відкритті будь-якого DOC-файлу в Open Office можуть "випасти" таблиці, вирівнювання і т. Д. Щоб цього уникнути, використовують для перегляду документів формат PDF. Але як перевести Word в PDF?

По суті, нічого складного в перетворенні Word-файлу в PDF немає. Способів перекладу документів з одного формату в інший безліч, але поговоримо ми в цій статті про самих основних і простих.

Зміст статті

  • 1. MS Office 2007 і вище
  • 2. Open Office
  • 3. Сайти-онлайн-конвертори
  • 4. Сторонні утиліти

1. MS Office 2007 і вище

Мабуть, найбільш простий і доступний для багатьох користувачів ПК спосіб конвертації файлів з одного формату в інший - це Офіс від Microsoft. Звичайний Word-редактор може конвертувати файли з одного формату в інший, причому абсолютно безкоштовно. Правда, можливість перекладу в PDF-формат з'явилася в версіях MS Office 2007 і вище.

Щоб перевести Word-документ в формат PDF за допомогою Word-редактора, потрібно відкрити документ і клікнути вгорі по круглій кнопці з зображенням іконки Офісу. Потім вибираємо вкладку "Зберегти як" і переходимо по вкладці "PDF або XPS".

натисніть на картинку для збільшення

Редактор запропонує вам дати назву файлу і вказати його місце розташування. Підтверджуємо збереження файлу кнопкою "Опублікувати".

натисніть на картинку для збільшення

Таким чином, засобами Microsoft Office ви переконвертіровать Word-файл в PDF.

до змісту ↑

2. Open Office

Якщо ви використовуєте в якості редактора документів пакет Open Office, то перевести документ з одного формату в інший можна приблизно таким же "пересохраненіем". Відкриваємо документ в "Відкритий Офісі", натискаємо на кнопку "Файл / File" і переходимо по вкладці "Експорт в PDF / Export PDF". Це ж дію можна виконати, клікнувши на іконку з підписом "PDF", яка знаходиться на головній панелі.

натисніть на картинку для збільшення

Далі даємо назву файлу і натискаємо на "Зберегти / Save".

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

3. Сайти-онлайн-конвертори

На хвилі популярності PDF-формату з'явилися так звані онлайн-конвертори. По суті, це звичайні веб-сервіси, які дозволяють перевести документи з одного формату в інший.

Як перевести документ Word в формат PDF, використовуючи веб-сервіс? Всі сервіси однотипні, і процес перетворення файлів зводиться до наступного:

  1. Відкриваєте сайт в браузері.
  2. Переходьте по кнопці "Конвертувати / Перетворити".
  3. Вказуєте ваш документ і клікаєте на "конвертувати".
  4. Скачуєте готовий документ по запропонованому посиланню.

натисніть на картинку для збільшення

Сервісів перетворення файлів досить багато, але представлені нижче, мабуть, найпопулярніші:

// www.doc2pdf. net / ru

// go4convert. com / ru

// document. online-convert. com / ru / convert-to-pdf

до змісту ↑

4. Сторонні утиліти

За відсутності MS Office і Open Office, а також інтернету на ПК можна скористатися сторонніми утилітами. Якщо ви не знаєте, якою програмою перетворити документ в формат PDF, то ось невеликий список софтин: PDF To Word Converter Free, UniPDF Converter, Free PDF to Word Converter. Досить забити назву в пошук і завантажити потрібну вам утиліту.

Наочно перетворення документів Word в PDF-файли показано в цьому відеоролику:

Процес переведення з одного формату в інший займає не більше хвилини. В результаті користувач отримує зручний для перегляду файл, в якому не буде зміщення абзаців, тексту і інших помилок форматування.