Як нахилити текст в фотошопі?

Як нахилити текст в фотошопі?

Функції фотошопа не обмежені обробкою графічних файлів. Дана програма також має велику кількість вбудованих інструментів для роботи з текстом. Іноді перед користувачем стоїть завдання - нахилити букви. Якими способами можна це зробити? Як нахилити текст в фотошопі?

Вирішити зазначену задачу, в принципі, цілком реально різними способами. Найчастіше здійснення розглянутого дії - "нахил" тексту - припускає:

Зміст статті

  • Написання тексту в фотошопі курсивом
  • Нахил букв при горизонтальному положенні тексту
  • Поворот слова
  • Відображення тексту в вигляді фігури

При цьому зазначені методи нахилу тексту можуть бути задіяні в різних поєднаннях. Вивчимо особливості їх використання докладніше. Для цього ми будемо задіювати програму Photoshop у версії CS6 - одну з найпоширеніших в Росії і в світі, з англійським інтерфейсом.

Написання тексту в фотошопі курсивом

Як відомо, комп'ютерний шрифт, застосовуваний при створенні текстів, може відображатися на екрані в таких варіантах:

  • звичайний;
  • напівжирний;
  • похилий - курсив;
  • підкреслений.

А також - в різних їх поєднаннях. При цьому важливо, щоб конкретний текстовий редактор підтримував набори шрифтів, здатних відображатися у відповідних режимах. Зокрема, в деяких версіях фотошопа можна виявити шрифти, які мають тільки звичайний і напівжирний варіанти.

Для того щоб дізнатися, чи є можливість нахилити відповідним чином обраний в фотошопі шрифт, слід написати, використавши інструмент Text, будь-яке слово, після чого виділити його і спробувати вказати режим Italic, тобто курсив, на панелі властивостей тексту.

натисніть на картинку для збільшення

Розташована вона безпосередньо під пунктами меню у верхній частині вікна програми. Якщо обраний шрифт може відображатися курсивом - вибираємо його. Якщо немає - підбираємо той, що має відповідну опцію і в той же час підходить до зображення на картинці.

Нахил тексту за допомогою опції курсиву - найпростіший. Як правило, виникає необхідність в додаткових операціях з ним. Фотошоп містить досить багато інструментів для їх здійснення. Далі ми вивчимо те, як нахилити текст в Photoshop за допомогою таких.

до змісту ↑

Нахил букв при горизонтальному положенні тексту

Популярний спосіб нахилу тексту, який передбачає відповідну трансформацію букв при збереженні горизонтального положення слів. В фотошопі для цього потрібно задіяти інструмент Rectangular Marquee Tool. Розташовується він другим зверху в панелі інструментів, розташованої зліва.

Вибравши відповідний інструмент, слід навести мишку приблизно на середину тексту, натиснути правою кнопкою і вибрати опцію Free Transform. Після того як навколо тексту з'явиться рамка, треба знову натиснути на ньому правою кнопкою і вибрати опцію Skew.

натисніть на картинку для збільшення

Потім за допомогою повзунків, розташованих на верхній або нижній стороні рамки посередині, можна нахиляти букви практично під будь-яким кутом при зберігається горизонтальному положенні тексту.

натисніть на картинку для збільшення

При бажанні можна також задіяти бічні повзунки і нахилити, таким чином, текст по діагоналі.

натисніть на картинку для збільшення

При цьому збережеться вертикальна орієнтація букв.

до змісту ↑

Поворот слова

Наступна можливість, яка нерідко пригождается користувачеві, - поворот тексту. Для того щоб задіяти її, необхідно знову вибрати інструмент Rectangular Marquee Tool, клікнути на тексті правою кнопкою, натиснути на Free Transform, а потім - Rotate.

натисніть на картинку для збільшення

Після цього можна буде "крутити" текстом в будь-яку сторону, використовуючи 8 повзунків, які розташовуються на рамці.

до змісту ↑

Відображення тексту в вигляді фігури

Ще один варіант "нахилу" тексту - його синхронізація з контурами певної фігури. Для того щоб задіяти цю можливість в фотошопі, слід вибрати інструмент Text, виділити слово, після - клікнути на значку Create Warped Text, розташованому праворуч від основних атрибутів шрифту.

У вікні можна вибрати фігуру, з якої буде синхронізуватися текст. Нехай це буде прапор.

натисніть на картинку для збільшення

За допомогою опцій Bend, Horizontal Distortion і Vertical Distortion можна тим або іншим чином трансформувати "прапор", а також, відповідно, текст, який з ним синхронізований.

Вивчені нами способи нахилу тексту можна задіяти одночасно в будь-яких поєднаннях.