Як зав'язати шарф на пальто?

Як зав'язати шарф на пальто?

Симпатичний шарф є відмінним доповненням до пальто і здатний зробити будь-яку модницю неповторною. Однак багато власниці стильного аксесуара обмежуються лише парою-трійкою способів його шкарпетки, які і використовуються день у день. Насправді, всерйоз зацікавившись питанням, як зав'язати шарф на пальто, можна приємно здивуватися різноманіттю пропонованих варіантів. Нижче наведені деякі з таких прийомів.

Зміст статті

  • Як зав'язати шарф поверх пальто
  • Як зав'язати шарф під пальто

Як зав'язати шарф поверх пальто

Для випадків, коли часу в обріз або просто немає бажання виконувати хитромудрі вузли, існують досить прості методи поводження з шарфом. Проте вони дозволяють виглядати дуже елегантно:

В першому прикладі шарф обвивається навколо шиї і стягується спереду вузлом. У другому - зведені разом кінці шарфа вкладаються в петлю, яку при бажанні можна один раз перекрутити.

Як зав'язати шарф поверх пальто цікавіше? Незрівнянно виглядає наступний варіант:

Це витіювате переплетення починається з того, що кінці смуги перекидаються назад, при цьому спереду залишається велика петля. Кінці знову виносяться вперед. Петля скручується вісімкою, в нижню частину якої з різних сторін протягується вільні краю. Плетіння помірно затягується.

А наступний спосіб привабливий секретами вузла, що представляє загадку для оточуючих:

натисніть на картинку для збільшення

Спочатку складений аксесуар накидається на шию. Кінці пропускаються через петлю на згині і заправляються під ділянку смуги у самої шиї. При цьому утворюється інша петля, через яку шарф протягується зверху.

Оригінально виглядає шарф, зав'язаний набік:

до змісту ↑

Як зав'язати шарф під пальто

Аксесуар, що прилягає безпосередньо до шиї, захистить горло своїй господині від пронизливого вітру. Але зав'язаний він повинен бути вміло, щоб була присутня не тільки практичність, але і краса. Зовсім нескладно використовувати такий прийом:

Кінці шарфа лише перехрещуються пару раз і закидають за плечі. Для більшої надійності можна закріпити їх ззаду вузлом.

А тут показано, як зав'язати шарф під пальто складніша:

натисніть на картинку для збільшення

Один кінець смуги у шиї накладається на інший, обводиться навколо нього і спадає перпендикулярно підлозі. Потім другий кінець обвивається навколо першого, пропускається в петлю і також прямує вниз. Вузол злегка затягується.

З цікавістю експериментуючи з моделями такої потрібної деталі гардероба і способами їх зав'язування, можна постійно змінювати свій образ і кожен раз представляти весь ансамбль в новому світлі.