Як робити скріншоти в world of Tanks (WoT)?

Як робити скріншоти в World of Tanks (WoT)?

Компанія Wargaming старанно бореться з ботами і тімкіллерамі. Так, в кінці вересня - початку жовтня вийде патч 9. 3, в якому представлена ​​абсолютно нова "каральна система", яка буде автоматично банить як за бездіяльність, так і за неспортивну поведінку, що виражається в самознищення, блокуванні союзників і багато іншого. За вбивство союзника система почала банити з патча 0. 8. 5, який вийшов 18 квітня 2014 року, але час бана зазвичай обмежується парочкою діб. Щоб забанити тімкіллера надовго, потрібно звернутися в технічну службу з скріншот, на яких буде відображено кількість "мінусових" Фрагів. Втім, скріни ігри можуть знадобитися і в інших випадках: похвалитися перед друзями медалями після бою, заскрініть унікальний баланс і т. Д. Як робити скріншоти в World of Tanks?

По суті, відповідь на це питання дуже простий. Розробники "Мира танков" не стали винаходити велосипед і встановили кнопку зняття скріншота на клавішу Print Screen (Prt Sc). При натисканні на цю клавішу скріншот автоматично зберігається в папку з клієнтом гри. Зберігаються скріни гри в папці Games World_of_Tanks screenshots в форматі JPEG.

натисніть на картинку для збільшення

На жаль, клієнт гри не дозволяє створювати скріни в інших форматах, але якість JPEG-файлів відмінне.Дозвіл скріншотів одно вирішенню вашого монітора. Коли гравець натискає на кнопку зняття скрін, в ігровому інтерфейсі відображається, що скрін збережений.

натисніть на картинку для збільшення

Але останнім часом виникли проблеми зі зняттям скроневої. У деяких гравців після натискання кнопки Print Screen клієнт автоматично закривається, у інших намертво зависає. У цих випадках допоможе спеціальний софт для зняття скріншотів.

натисніть на картинку для збільшення

Ви можете скористатися програмами Fraps, Joxi або WinSnap, але краще встановити на комп'ютер легку утиліту IrFanView для зняття знімків з екрану. Офіційний сайт скріншотер - // www. irfanview. com. Програма англійською мовою, але розібратися в ній нескладно. Заходимо на сайт IrFanView і натискаємо на кнопку "Download".

натисніть на картинку для збільшення

Після скачування інсталюємо утиліту і запускаємо.

натисніть на картинку для збільшення

Тиснемо кнопку "С" на клавіатурі, щоб відкрити настройки IrFanView. У рядку "Capture Zone" вибираємо перший пункт - повний екран. В "Capture Method" відзначаємо пункт "Hot Key" і натискаємо на клавіатурі будь-яку клавішу, якій ви і хочете робити скріни.

Останньою налаштуванням є пункт "After the capture": встановлюємо тригер на пункт "Save captured image as file" і вибираємо місце збереження файлу, а також формат і маску імені майбутнього скриншота. Після закінчення тиснемо кнопку "Start".

натисніть на картинку для збільшення

Програма автоматично згорнеться, і вам залишається лише зайти в гру і знімати скріни встановленої клавішею.