Як випрямити волосся плойкою?

Як випрямити волосся плойкою?

Плойка, або щипці для волосся, - один з найбільш універсальних приладів в арсеналі жінки, яка любить експериментувати із зачісками. Нею не тільки можна створювати безліч варіантів завитків і кучериків, а й розгладити локони, якщо під рукою немає прасування. І все-таки, щоб не витрачати даремно час і зусилля, потрібно знати, як випрямити волосся плойкою.

Зміст статті

  • Якими повинні бути щипці для волосся?
  • Підготовка до випрямлення
  • Щоб не зробити гірше

Якими повинні бути щипці для волосся?

Звичайно, цей прилад не зрівняється з праскою по ефективності, так і термічне вплив у нього таке ж. Але якщо волосся планується випрямляти лише час від часу і немає бажання витрачатися на спеціальний агрегат, можна цілком обійтися щипцями для волосся.

Не можна забувати, що випрямлення під дією високої температури погано впливає на локони - висушує, истончает їх. Тому використання поживних і зволожуючих масок має стати непорушним правилом догляду за волоссям. Крім того, щоб мінімізувати шкоду, плойка повинна бути якісною - бажано з керамічним покриттям пластин. Металевими досить легко перепалити волосся. Добре, якщо у неї буде функція іонізації - це позбавить від накопичення статичної електрики.

до змісту ↑

Підготовка до випрямлення

Чи можна плойкою випрямити волосся без шкоди для них?Немає нічого неможливого, але тут доведеться постаратися. Випрямляти слід чисті і сухі пасма - вологі плойка здатна перепалити. Перед процедурою потрібно використовувати живильний шампунь і бальзам для пом'якшення локонів. Для кращого розгладження мокрі пасма потрібно ретельно, але обережно розчесати. Потім необхідно нанести спеціальний термозахисний засіб - багато торговельних марок випускають спреї, флюїди, лосьйони, не тільки оберігають волосся від високої температури, але і додають блиск, обсяг і додаткове зволоження. Коли локони висохнуть, треба змастити їх розгладжуючим кремом. Це зробить випрямлення більш ефективним і довговічним, а також додасть шевелюрі дзеркальний блиск.

Підготовлені волосся слід розділити, заколоти пасма, які можуть заважати. Щоб краще контролювати процес, потрібно займатися випрямленням перед дзеркалом. До того ж необхідно бачити плойку, інакше можна обпектися. Почати бажано з нижніх пасом. Локон затискається щипцями якомога ближче до коріння, але так, щоб не пошкодити шкіру. Потім плойка повільно переміщається до кінців волосся. Це треба повторювати до тих пір, поки пасма не розгладиться. Потім її слід зафіксувати лаком. Можна також розтерти в долонях крапельку натурального мигдального або кокосового масла і пригладити голову. Це не обтяжить пасма, але додасть їм природний блиск. Щоб випрямити волосся за допомогою плойки, потрібно постаратися вести її в зворотну завиткам сторону.

до змісту ↑

Щоб не зробити гірше

Тепер про те, коли краще утриматися від вирівнювання. Після хімічної завивки або недавнього фарбування волосся занадто беззахисні, щоб піддавати їх ще і впливу високої температури.Посічені, шаруються, мляві кінчики теж бажано спочатку підлікувати або взагалі залишити їх у спокої. Занадто часте випрямлення - погана ідея, слід давати пасмам відпочити від травмуючої процедури.

Для правильного випрямлення кучерів плойкою можна ознайомитися з рекомендаціями професіоналів, але взагалі-то в технічному плані це досить просто. Складніше зберегти локони сильними і здоровими, регулярно використовуючи праску або щипці.

І все ж, знаючи, як випрямити волосся плойкою і захистити їх при цьому від термічного впливу, цілком реально збільшити шанси на те, що красива шевелюра такий і залишиться надалі.