Як підшити джинси на машинці?

Як підшити джинси на машинці?

Досить рідко трапляється так, що куплені джинси відповідають потрібному розміру і мають ідеальну довжину. Найчастіше виріб потрібно трохи вкоротити. Зробити це швидко і більш акуратно можна, використовуючи швейну машинку. Тим, хто ще не знає, як підшити джинси на машинці, слід усвідомити, що робота виконується крок за кроком.

Зміст статті

  • Крок 1 - визначення довжини
  • Крок 2 - відрізання надлишків
  • Крок 3 - позначка
  • Крок 4 - контрольна примірка
  • Крок 5 - машинна строчка
  • Крок 6 - проглаживание швів

Крок 1 - визначення довжини

На цьому етапі знадобиться помічник. Одягнувши виріб, потрібно встати рівно і попросити іншу людину підвернути джинси на необхідному рівні і відзначити підгин крейдою. Зазвичай довжина робиться до статі при відсутності взуття. Намагаючись виконати все самостійно, можна помилитися, тому що при нахилі штанини зрушаться.

до змісту ↑

Крок 2 - відрізання надлишків

Тепер необхідно провести три паралельні лінії. Перша буде проходити на рівні позначки в місці підгину. Друга - нижче на 2 см. Третя - на 2 см нижче другої. Тканина за третьою лінією можна сміливо обрізати. Спочатку таким чином потрібно обробити одну штанину, а потім по ній відрізати і другу.

до змісту ↑

Крок 3 - позначка

Досвідчені швачки роблять все підгини вже в процесі виконання машинної строчки. Але якщо говорити про те, як правильно підшити джинси на машинці, то треба зазначити, що для підстраховки краще не пропускати етап попереднього наметиванія.Він полягає в подвійному Підгинаючи тканини (кожен раз по два сантиметри) всередину і виконанні по колу наметочним шва.

до змісту ↑

Крок 4 - контрольна примірка

Знову потрібно вдягнути джинси і уважно подивитися на їх низ. Необхідно переконатися в тому, що довжина виробу відповідає бажаної, штанини підшиті на одному рівні і їх нижній край пролягає по прямій. Якщо все влаштовує, можна приступити до наступного кроку.

до змісту ↑

Крок 5 - машинна строчка

Джинсова тканина дуже щільна. Тому, щоб підшити джинси на швейній машинці, треба використовувати міцні, які підходять за кольором до фабричної відстрочці нитки і товсту голку. Машинний шов необхідно вести якомога рівнею. Проходити він повинен на відстані трохи менше 2 см від самого низу штанин. Не можна поспішати там, де проходять бокові шви, щоб не пошкодити голку. Закінчити рядок слід закріпкою.

до змісту ↑

Крок 6 - проглаживание швів

Без заключного отутюжіванія підшитий низ не буде виглядати рівно і акуратно. У зв'язку з цим необхідно після видалення наметивающей нитки випрасувати шви з вивороту за допомогою пари або, використовуючи намочену марлю, по лицьовій стороні.

Дотримуючись всі етапи того, як підшити джинси на машинці, можна обзавестися зручною, практичною і повністю підходить за розміром річчю.

Щоб краще зрозуміти тонкощі процесу, можна ознайомитися з відео: