Як налаштувати Скайп?

Як налаштувати Скайп?

Протягом декількох років оператори стільникового зв'язку ведуть безуспішну війну з сервісами VOIP-телефонії. Повсюдне поширення безлімітного інтернету і мобільних пристроїв з фронтальними камерами лише підсилює панування таких програм, як Skype. За допомогою відеозв'язку через Skype мільйони людей щодня спілкуються зі своїми знайомими, родичами і друзями, не витрачаючи на дзвінки ні копійки. Дзвінки через Скайп безкоштовні, бо відеодзвінок здійснюється через інтернет-з'єднання. В результаті користувач платить лише за кількість витраченого за сеанс відеозв'язку трафіку. Щоб почати користуватися Скайпом після установки програми на комп'ютер або смартфон, потрібно ввести логін і пароль. Але лише правильна настройка програми дозволить вам з комфортом використовувати всі функції Skype. Як налаштувати Скайп на різних пристроях?

Зміст статті

  • Налаштування Skype на комп'ютері / ноутбуці
  • Налаштування Skype на планшеті смартфоні

Налаштування Skype на комп'ютері / ноутбуці

Спочатку Skype з'явився на комп'ютерах, але з поширенням планшетів і смартфонів виникли версії і для мобільних пристроїв. Після інсталяції програми та введення логіна / пароля насамперед потрібно налаштувати звук і відео. У кожного користувача Скайпу в контактному листі є спеціальний контакт Echo. Відкрийте його і натисніть кнопку "Подзвонити".

натисніть на картинку для збільшення

Після закінчення дзвінка оціните якість звуку.Якщо виникли проблеми з мікрофоном, відкрийте налаштування програми (Інструменти >> Налаштування) і перейдіть у вкладку "Налаштування звуку". Переконайтеся, що програма "бачить" підключений мікрофон. В іншому випадку встановіть драйвера до обладнання і перезавантажте програму. Тема "як налаштувати звук в скайпі" досить актуальна серед користувачів стаціонарних ПК. Власники ноутбуків, планшетів і смартфонів з нею практично не стикаються.

натисніть на картинку для збільшення

Немає зображення з веб-камери? Як налаштувати камеру в Скайпі? На вкладці "Налаштування відео" навпроти напису "Веб-камера" має відобразитися назва (модель) вашої веб-камери. Якщо його немає, то, як і в випадку з мікрофоном, перевстановіть драйвери до веб-камері. Власники ноутбуків можуть завантажити спеціальні утиліти з сайту виробника портативного мобільного комп'ютера. Не використовуйте USB-інтерфейси на передній частині системного блоку для підключення веб-камери.

натисніть на картинку для збільшення

Звук і відео відкориговані, пора перейти до інших налаштувань. Якщо при установці програми ви дозволили завантаження Скайпу під час старту Windows, але потім передумали, то прибрати Skype з автозавантаження можна через інтерфейс програми. Відкрийте "Загальні налаштування" і зніміть галочку поруч з пунктом "Запускати Skype при запуску Windows". У цій же вкладці налаштувань ви можете вибрати мову інтерфейсу.

натисніть на картинку для збільшення

Потім перейдіть у вкладку "Skype Wi-Fi" і деактивуйте однойменну функцію.

натисніть на картинку для збільшення

За замовчуванням в Skype показується реклама від Microsoft. Хочете позбутися від неї? Немає проблем, відкрийте в настройках розділ "Безпека" та розкрийте вкладку "Налаштування безпеки".Зніміть галочку з пункту "Дозволити показ цільової реклами ..." і натисніть "Зберегти".

натисніть на картинку для збільшення

В налаштуваннях сповіщень ви можете прибрати зайві повідомлення або зовсім відключити звукові оповіщення про дії користувачів кнопкою "Вимкнути всі звуки".

натисніть на картинку для збільшення

В Skype є своєрідний фаєрвол від докучливих користувачів. Щоб приймати дзвінки тільки від тих, хто є в контактному листі, відкрийте пункт "Налаштування дзвінка" і в графі "Приймати дзвінки" встановіть тригер в стан "Тільки від моїх контактів". У цій же вкладці ви можете активувати автоматичний прийом дзвінків.

натисніть на картинку для збільшення

У вкладці "Чати і SMS" можна відключити смайлики ( "Візуальне оформлення"), а також запобігти отриманню повідомлень від користувачів, які не перебувають у вашому контакт-листі ( "Установки чату").

натисніть на картинку для збільшення

Відключати автоматичне оновлення в додаткових настройках програми не рекомендується, але якщо вас повністю влаштовує функціонал поточної версії програми, то розкрийте вкладку "Оновлення" і натисніть кнопку "Вимкнути автоматичне оновлення". Врахуйте, що для здійснення даної дії потрібні права адміністратора.

натисніть на картинку для збільшення

Тепер ви знаєте, як налаштувати Скайп на комп'ютері. Але далеко не всі користувачі знають, що одним і тим же профілем Скайпу можна користуватися як на ПК, так і на планшеті або смартфоні.

до змісту ↑

Налаштування Skype на планшеті смартфоні

Як правило, версії Skype для планшетів, смартфонів та телефонів нічим не відрізняються один від одного.Внаслідок чого пропонуємо вашій увазі інструкцію по правильному налаштуванні програми на планшеті під управлінням Android OS. Скачайте свіжу версію Skype для Android з сайту // skype. com і встановіть її на планшет. Обов'язково активуйте на планшеті інтернет-з'єднання, інакше без нього підключення до сервера буде неможливим. При першому запуску клікніть кнопку "Логін Skype" і введіть логін і пароль від профілю, яким ви користувалися на комп'ютері. Підтвердіть введення кнопкою "Увійти в Skype".

Після входу в програму натисніть у верхньому правому кутку піктограму у вигляді трьох точок і натисніть кнопку "Налаштування".

В "Повідомлення", як і в PC-шной версії, ви можете налаштувати всі по своєму смаку.

натисніть на картинку для збільшення

В основних же налаштуваннях рекомендується відключити набридливу рекламу Microsoft. Всі інші настройки можна залишити за замовчуванням. Якщо ж у вас неважливе якість інтернету, то поміняйте налаштування якості відео з "високого" на "низький".

Налаштовувати звук і відео на мобільному пристрої не потрібно, бо все налаштовується автоматично. Мабуть, відповідь на питання, як налаштувати Скайп на телефоні, отриманий.

Швидше за все, в найближчому майбутньому багатьом користувачам VOIP-телефонія замінить звичайний мобільник. По крайней мере, популяризувати відеотелефонію в Росії зібралася компанія "Ростелеком", яка оголосила конкурс на створення аналога Skype. Безсумнівно, вітчизняний сервіс не зможе конкурувати зі Скайпом, але у нього буде один відчутний плюс - можливість прив'язки домашнього телефону до облікового запису.