Як налаштувати інтернет на Андроїд?

Як налаштувати інтернет на Андроїд?

Мільйони людей день у день користуються мобільними пристроями, велика частина яких працює на платформі Android OS. В "робота" повірила лише компанія Google, придбавши її влітку 2005 року у компанії Android Inc. За десять років операційна система з невеликого проекту перетворилася в універсальну платформу для безлічі типів пристроїв. Компанія Google впровадила свою операційну систему практично в усі сфери нашого життя: Wear управляє "розумними" годинами, Android TV править сучасними телевізорами, а Auto незабаром буде встановлена ​​в автомобілі нових поколінь.

Андроїд зробив американського IT-гіганта ще більш популярним. Втім, у мільйонів користувачів все ще виникають питання при використанні операційної системи. Наприклад, багато власників смартфонів і планшетів на базі Android OS не знайомі з тим, як налаштувати інтернет на Андроїд. Хоча на ділі процедура настройки мобільного пристрою не займе і п'яти хвилин.

Незалежно від того, яке у вас андроїд-пристрій, процес налаштування інтернету практично ідентичний. Для того щоб налаштувати інтернет, не потрібно володіти спеціальними знаннями в електроніці, досить лише слідувати нижчеописаній інструкції.

Насамперед відкрийте налаштування вашого пристрою: іконка "Налаштування" може бути як в загальному меню, так і у верхній шторкою.Після чого клікніть по вкладці "Ще" (в Android Lollipop) або "..." в інших версіях "робота".

натисніть на картинку для збільшення

Даний пункт меню подібний мережевого центру. Тут ви можете активувати NFC, налаштувати мобільну мережу або включити режим модему. Клацніть по вкладці "Мобільні мережі", щоб перейти до налаштувань оператора.

натисніть на картинку для збільшення

У вкладці "Налаштування мобільних мереж" будуть потрібні лише два пункти: "Тип мережі" і "Точки доступу (APN)".

натисніть на картинку для збільшення

Якщо ви впевнені в тому, що в вашому регіоні працює 3G / 4G, то тапніте по вкладці "Тип мережі" і виберіть відповідний режим.

натисніть на картинку для збільшення

Більшість операторів завантажують налаштування точки доступу в автоматичному режимі. Відкрийте вкладку "Точки доступу (APN)" і виберіть серед них цікаву для вас точку. Наприклад, Білайн використовує APN internet. beeline. ru (для мобільного інтернету) і home. beeline. ru (для 3G-модемів). МТС і Мегафон точка доступу "internet". Більш докладно про налаштування точки доступу можна дізнатися на офіційному сайті вашого оператора стільникового зв'язку.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо серед точок доступу не виявилося тієї, що вам потрібна, то не поспішайте опускати руки. Натисніть на іконку з плюсом у верхній правій частині екрана і додайте свою точку доступу, задавши назву, APN, логін і пароль. Не забудьте зберегти нову точку і поставити її в якості основної.

Як бачите, налаштувати інтернет на Андроїд не так складно. Проблеми можуть виникнути, якщо ви налаштовуєте його на планшеті, в якому немає слота для SIM-карти. У такому випадку дана інструкція не підійде, оскільки ви не знайдете в меню зазначених вкладок.

Але практично всі планшети на Android OS обладнані Wi-Fi-модулем, за допомогою якого можна отримати інтернет з будь-якого пристрою. Ви можете використовувати в якості бездротової точки доступу роутер, 3G Wi-Fi-роутер або звичайний смартфон на Android OS. Крім того, роздати вайфай на планшет можна як з комп'ютера, обладнаного Wi-Fi-модулем, так і з ноутбука, за допомогою програми mHotSpot.

Для активації вайфая в вашому андроїд-пристрої потрібно зайти в налаштування, відкрити вкладку "Wi-Fi" і зрушити перемикач в положення "ВКЛ".

натисніть на картинку для збільшення

Після знаходження бездротової мережі клікніть по ній і введіть пароль від мережі. Дочекайтеся підключення і користуйтеся інтернетом.

натисніть на картинку для збільшення

За минулий 2014 рік по всьому світу було розпродано близько одного мільярда мобільних пристроїв, що працюють на операційній системі Андроїд. У 2015 році очікується черговий бум продажів в зв'язку з виходом нових топових девайсів від компаній Samsung, Sony, Asus, HTC, Lenovo і т. Д. Адже практично всі пристрої від вищевказаних виробників працюють на "роботі". І лише компанія Apple продовжує просувати свої "яблучні пристрою" на власній операционке iOS.

Цікаво і докладно про налаштування інтернету на "роботизованих" мобільних пристроях розказано в наступному відеоролику: