Як відправити фото по електронній пошті

Як відправити фото по електронній пошті

Нерідко виникають ситуації, коли потрібно поділитися фотографіями з рідними і близькими. Безсумнівно, можна вивантажити їх у соціальну мережу. Але не факт, що у того, кому призначаються фото, є в ній аккаунт. Мабуть, кращий варіант поділитися фотографіями - це відправка зображень по електропошту. Про те, як відправити фото по електронній пошті, поговоримо в цій статті.

Електронна пошта настільки популярна, що є практично у кожного користувача інтернету, так як при реєстрації в соціальних мережах і сервісах потрібно електронний ящик для її підтвердження. Щоб відправити фотографії по електронній пошті, потрібно лише знати поштову адресу вашого співрозмовника.

Припустимо, що у вас є поштовий ящик на порталі Mail. Ru. Якщо електронкою у вас ще немає, то рекомендуємо зареєструвати її на вищезгаданому порталі.

Заходимо на сайт Mail. ru і авторізуемся в системі, послідовно ввівши пароль і логін від вашого електронного ящика.

натисніть на картинку для збільшення

Після авторизації потрібно клікнути посилання "Написати листа".

В новому вікні браузера в рядку "Кому" вводимо електронну адресу, на який ви бажаєте відправити лист з фотографіями.Якщо електронна адреса є в адресній книзі, то вона автоматично запропонує вам варіанти при перших введених буквах.

натисніть на картинку для збільшення

Потім переносимо курсор миші на кнопку "Прикріпити файл" і натискаємо лівою кнопкою миші. Тепер потрібно знайти папку з зображеннями, які ви бажаєте відправити. Вибираєте потрібну фотографію і тиснете "ОK".

натисніть на картинку для збільшення

Після прикріплення і завантаження фото на сервер потрібно натиснути лише кнопку "Відправити". Лист з фотографіями відразу ж піде адресату.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо потрібно відправити багато фотографій по електронній пошті, то є два варіанти вирішення цієї проблеми:

  • при завантаженні фотографій можна виділити кілька штук і додати їх одночасно;
  • всі фотографії, які потрібно відправити адресату, можна упакувати в архів будь-яким архіватором. Потім замість фотографій прикріпити свіжостворений архів і відправити його електропошту.

натисніть на картинку для збільшення

Що робити, якщо потрібно відправити диск з фото по електронній пошті? Якщо ви знаєте, що таке образ ISO, то створюємо образ з диска з фотографіями програмою Ashampoo Burning Studio або Ultra ISO і відправляємо iso-файл по електронній пошті.

Можна обійтися і без створення образу, просто скопіювавши диск з фотографіями на комп'ютер. Після копіювання архівуємо всі фотографії в єдиний архів і відправляємо його електронкою адресату.

Ось такими нехитрими способами можна відправити будь-які фотографії і відео поштою.