Як поповнити webmoney?

Як поповнити Webmoney?

Кожна людина, що заробляє в Мережі на рекламі, продажу товарів, сайтах або ставках, знайомий з поняттям "електронна валюта". Грошима в "електронному" вигляді легко розплачуватися як за послуги, так і за придбані товари. Мабуть, найпопулярнішою платіжною системою в нашій країні є Webmoney, яка використовується повсюдно: у розрахунках на біржах фріланса, сайтів і копірайтингу, при оплаті в інтернет-магазинах і на різних сервісах. Після реєстрації гаманця в Вебмані у багатьох користувачів даної електронної валюти виникає питання, як поповнити Webmoney.

Зміст статті

  • Поповнення Вебмані через термінали
  • Поповнення Webmoney за допомогою QIWI
  • Зарахування коштів на Webmoney через SMS

Вебмані - досить популярна електронна валюта в усьому світі. При реєстрації ідентифікатора учасника, або просто WMID, що складається з 12 цифр, в розпорядження "вітчизняного" користувача надходять 4 гаманця: WMR - рублі, WME - євро, WMZ - американські долари, WMU - гривні. Управляти гаманцями можна з комп'ютера (додаток Webmoney Keeper Classic), зі звичайного браузера (WM Keeper Light) і з мобільних пристроїв на базі Android, iOS, Windows Phone. На планшети і смартфони встановлюються спеціальні додатки, які по функціоналу практично не поступаються настільної версії WM Keeper Classic.

Поповнення Вебмані через термінали

Поповнити гаманець Webmoney можна різними способами.Більшість користувачів вважає за краще поповнювати Вебмані через термінал. Але при такому способі певна частина коштів "дістається" терміналу в якості комісії. Термінали зазвичай розташовані в гіпермаркетах, великих торгових центрах або салонах зв'язку. Виберіть на екрані терміналу пункт "Електронна комерція гроші" і знайдіть серед платіжних систем Вебмані.

натисніть на картинку для збільшення

Клацніть по іконці WMR-гаманця, введіть його 12-значний номер і натисніть клавішу кнопкою "Продовжити". Перевірте введені дані, вставте гроші в купюроприймач і поповните гаманець. Обов'язково збережіть виданий вам чек, так як в разі, якщо кошти не будуть зараховані на ваш рахунок, ви зможете їх повернути тільки за допомогою цього чека.

до змісту ↑

Поповнення Webmoney за допомогою QIWI

Якщо в терміналі не виявилося пункту "Вебмані", а у вас є QIWI-гаманець, то ви можете поповнити Webmoney через Ківі. Відкрийте сайт // qiwi. com в браузері і авторизуйтесь в платіжній системі QIWI. Після чого перейдіть за посиланням "Оплатити" і в графі "Платіжні системи" виберіть пункт "Webmoney".

натисніть на картинку для збільшення

Введіть 12-значний WMR-гаманець, суму для поповнення і натисніть "Оплатити". Врахуйте, що максимальна сума транзакції між двома валютами складає 15 тисяч рублів, а комісія дорівнює трьом відсоткам.

натисніть на картинку для збільшення

В новому вікні перевірте введені вами дані і, якщо все в порядку, натисніть кнопку "Підтвердити".

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

Зарахування коштів на Webmoney через SMS

Як поповнити гаманець Webmoney, коли немає поруч терміналу і QIWI? Зарахувати кошти на WMR-гаманець можна з телефону через СМС.Але існує ряд обмежень при поповненні рахунку з мобільного телефону. По-перше, зарахувати гроші можна тільки з номера телефону, до якого прив'язаний WMID. По-друге, лише оператори Мегафона, МТС і Білайн можуть скористатися таким способом.

Авторизуйтесь на сайті // webmoney. ru, перейдіть по вкладці "Поповнити" і внизу списку навпроти пункту "З рахунку мобільного телефону" в стовпці "WMR" клікніть кнопку "Подробнее".

натисніть на картинку для збільшення

Після чого пройдіть процедуру прив'язки гаманця до номера телефону і виставте рахунок з інтерфейсу сайту. На ваш телефон надійде SMS-повідомлення зі спеціальним кодом і інструкцією по завершенню платежу. Зазвичай достатньо відправити відповідь SMS з кодом, зазначеним у повідомленні від Вебмані. Більш докладно про даному способі поповнення розказано на сайті Вебмані.

Крім вищевказаних способів, поповнити гаманці в системі Webmoney можна як з карти Visa, так і за допомогою інших електронних валют. Велика частина обмінників валюти підтримує конвертацію Яндекс. Грошей, PayPal, E-Gold в Webmoney і назад. Крім того, завжди можна знайти людину, яка обміняє вам WMR на QIWI або Майл. Гроші. Пропонуємо Вам ознайомитися з відеороликом про поповнення Вебмані: