Як поповнити Ківі-гаманець через термінал?

Як поповнити Ківі-гаманець через термінал?

В Росії інтернет-торгівля товарами не так поширена, як в Європі і США, але з упевненістю можна сказати, що через кілька років більше половини росіян будуть купувати товари в інтернеті на спеціалізованих майданчиках. Зараз наші громадяни в основному купують електроніку і одяг, розплачуючись в онлайн-магазинах банківськими картками та електронними валютами. Причому найбільш популярною платіжною системою серед рядових користувачів є QIWI. Зручність реєстрації, використання та поповнення гаманця дозволили Ківі обійти "одвічного суперника" - Webmoney. Як правило, Вебмані використовується лише веб-майстрами. Для звичайних же користувачів інтернету досить і QIWI. Ви завели акаунт, але не знаєте, як поповнити Ківі-гаманець через термінал?

Для поповнення вам буде потрібно знайти термінал. Як правило, термінали для оплати послуг зв'язку та інтернету розташовані в супермаркетах, салонах операторів зв'язку і магазинах електроніки "Зв'язковий" або "Евросеть".

Номером рахунку для поповнення гаманця є номер телефону, який використовувався при реєстрації QIWI-рахунки. Вводити пароль на терміналі не потрібно, достатньо лише 10 цифр номера телефону. При поповненні QIWI-гаманця з терміналу комісія не стягується.

Для того щоб поповнити Ківі-гаманець через термінал, вам потрібно натиснути кнопку "Оплата послуг" у вікні терміналу.

Потім перейдіть в розділ "Електронні валюти". На деяких терміналах даний пункт може називатися як "Електронні гроші" або "Електронні платіжні системи".

Після чого в запропонованому списку електронних платіжних систем виберіть пункт "QIWI Visa Wallet".

Введіть номер телефону без "вісімки", підтвердіть правильність введення та дочекайтеся, поки термінал перевірить можливість здійснення платежу. Як правило, на цю процедуру йде 5-10 секунд, за які система перевіряє наявність номера в базі QIWI.

Вставте в купюроприймач гроші і дочекайтеся відображення інформації на екрані. Кожну купюру потрібно вставляти окремо.

Після закінчення натисніть "Оплатити" і збережіть виданий вам паперовий чек. На ньому вказується номер транзакції і стаціонарний номер телефону служби підтримки. Зберігайте чек до надходження коштів на QIWI-гаманець.

Якщо протягом 24 годин гроші не надійшли на гаманець, то зателефонуйте за вказаним номером телефону і повідомте оператору номер транзакції. Зазвичай після подібного роду дзвінків гроші на гаманець надходять миттєво. Правда, якщо ви помилилися в номері, то повернути кошти буде складно, іноді часом і неможливо.

Докладна відеоінструкція по поповненню гаманця QIWI представлена ​​в наступному відеоролику: