Як прибрати запах фарби?

Як прибрати запах фарби?

Проведення ремонту викликає безліч проблем і незручностей, одним з яких можна вважати запах фарби, що залишається в приміщенні після виконання деяких робіт. Обійтися без неї дуже складно, так що доводиться шукати захисні варіанти, що компенсують неприємні наслідки. Тому і виникає проблема, як прибрати запах фарби, відчувається в кімнаті після ремонту.

Застосовуємо народні засоби для усунення запаху

В основному для цих цілей використовуються доступні і прості засоби і методи. Ну і звичайно, не варто забувати про провітрювання: чим більше свіжого повітря, тим швидше видаляються неприємні випаровування.

  1. Дуже добре вбирає запах фарби сіль. Застосовувати її можна декількома способами. Найпростіше - насипати на тарілки і розставити їх по всьому приміщенню. Вельми популярно і використання соляного розчину. До речі, вода і сама прекрасно вбирає запах фарби. Так що соляний розчин буде працювати досить ефективно. Тільки не забувайте частіше міняти воду.
  2. Перейнявшись тим, як швидко прибрати запах фарби, не нехтуйте мокрими простирадлами. Якщо розвісити їх по кімнаті, то вони все вберуть в себе. Слід частіше полоскати тканину у воді, після чого її можна знову розвішувати.
  3. Щоб нейтралізувати запах фарби в приміщенні, рекомендується скористатися оцтом, гірчицею або нашатирним спиртом, розведеними водою.Таким складом треба помити пофарбована підлога або стіни, протерти двері або меблі. Тільки не варто змішувати різні засоби між собою, щоб уникнути неприємних наслідків.
  4. Можна спробувати перебити нав'язливий запах, для чого по кімнаті треба розкласти нарізані цибулю або часник. Це допомагає в тих випадках, коли була застосована емаль.
  5. Хорошим ефектом щодо усунення неприємних запахів володіє мелену каву. Його досить розкласти по тарілках і розставити по кімнаті. Тільки необхідно пам'ятати, що використовувати потрібно саме мелений, а не розчинний продукт.
  6. Допомога в боротьбі з запахом фарби можуть надати ароматичні свічки. Однак не слід залишати їх без нагляду, вони завжди повинні бути під контролем.
  7. З огляду на, що вода добре вбирає запахи, ефективним стане застосування зволожувача повітря або іонізатора.

Крім того, необхідно вживати заходів щодо зменшення запаху фарби при виконанні робіт. Коли вона не використовується, банку треба тримати закритою. Пензлі й інші інструменти (пахнуть фарбою) в перервах розміщуйте в целофанові пакети.

Тепер ви знаєте, як прибрати запах фарби в квартирі після ремонту. Застосовувані для цього кошти прості, доступні і надійні. Завдяки їх використанню можна легко і просто завершити всі роботи і повернутися до звичного способу життя.