Як зняти кільце з опухле пальця?

Як зняти кільце з опухле пальця?

Нерідко любителі ювелірних прикрас - перснів і кілець - не можуть змусити їх покинути своє "насиджене" місце. Існує безліч способів, як зняти кільце з опухле пальця. Розглянемо найпопулярніші.

Зміст статті

  • Мило
  • Лід
  • Сила тяжіння
  • Нитка
  • Сіль
  • Слюсарні роботи
  • Загальні рекомендації

Мило

Важливо не почати панікувати, намагаючись зняти кільце з застосуванням серйозних зусиль. Це завжди призводить до протилежного результату, оскільки травмування тканин створює додатковий набряк і ще більше врізання металу в палець.

Можна нанести на кільце, а також шкіру навколо нього і під ним рідке мило, шампунь, вазелін, будь-яку мазь або масло. Потім треба обхопити кільце через суху тканину (щоб не вислизала) і акуратними обертальними рухами спробувати зняти.

до змісту ↑

Лід

Палець обкладається шматочками льоду (у цілому кільця), який зменшує набряк. Занурення руки в холодну воду менш ефективно, оскільки відбувається температурне стиснення металу.

до змісту ↑

Сила тяжіння

Протягом декількох хвилин потримати руку в піднятому положенні. Відтік крові від кисті зменшить набряк, після чого можна застосувати спосіб з милом.

до змісту ↑

Нитка

Потрібно голка і протягнута в неї нитку (краще шовкова) приблизно метрової довжини.

За допомогою голки (вушком вперед) кінчик нитки проводиться під кільцем з нігтьової боку, після чого більший відрізок щільно і без просвітів намотується на палець.

Короткий відрізок нитки необхідно взяти в руку і почати змотувати круговими рухами, поступово зрушуючи кільце до його повного зняття

до змісту ↑

Сіль

Палець занурюється в прохолодний сольовий розчин на кілька хвилин. Відбувається вихід надлишку рідини з тканин в розсіл і зменшення набряку, після чого можна спробувати зняти кільце.

до змісту ↑

Слюсарні роботи

Якщо всі спроби виявилися безуспішними, палець посинів і з'явилася пульсуючий біль, можна спробувати розкусити кільце плоскогубцями (кусачками) або обережно розпиляти його пилою по металу. Перед даної маніпуляцією варто спробувати провести під кільце тонку смужку металу (фольги) для захисту пальця.

Вироби з деяких матеріалів (титан, вольфрам) в домашніх умовах пошкодити практично неможливо - в таких випадках необхідно звертатися до фахівця.

до змісту ↑

Загальні рекомендації

Щоб уникнути неприємної ситуації з кільцем, необхідно:

  • При будь-якому пошкодженні пальця, кисті або передпліччя (забитті, переломі, укусі, пораненні) відразу ж, до розвитку набряку, зняти всі кільця і ​​персні - потім це може стати проблемою.
  • При наявності схильності до набряків (вагітність, хвороби нирок і судин) слід відмовитися від носіння прикрас на пальцях, щоб не довелося вирішувати питання - як зняти золоту каблучку з опухлого пальця.
  • Якщо потрібно розпиляти кільце, це треба робити без коливань - його можна відновити або замінити на інше - на відміну від пальця.